Skocz do zawartości

Nowe słuchawki do 400 zł przesiadka z HyperX Cloud Core


Recommended Posts

Witam bardzo serdecznie , poszukuje słuchawek do 400 zł moimi ostatnimi jakie posiadam są HyperX Cloud Core które kupiłem z myślą o gamingu a okazały sie uniwersalnie, super bardzo lubiłem je za jakość dźwięku a że  przetarły mi się już nauszniki i idą święta postanowiłem że chciałbym sobie kupić coś nowego. Czasem pogrywam na konsoli do której ich używam ale głównie do muzyki. Muzyka bardziej melodyjna , bardziej hity obecne , jakieś lata 90 bez dużej ilości basu zadnego rapu, trapu ,hip hop i rocka. Czasami jakiś soft trance. Cenię sobie krystaliczny dźwięk bez przesadzonej ilości basu ,żeby waliło mi po uszach. Lubię się wsłuchać w utwór i delektować każdym dźwiękiem. Zastanawiam się nad AKG K271 MK2 ale są to słuchawki studyjne monitorowe nie miałem z takimi nigdy do czynienia. Czy by się sprawdziły. Liczę że coś doradzicie dziękuję bardzo. Słuchawki muszą być zamknięte cisza i tyle 

Edytowano przez Jaquza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG K271 MK2 może akurat się nadadzą wiec może warto ich posłuchać. Brałbym jeszcze pod uwagę Takstar Pro82.  W najniższym ustawieniu basu jest niezbyt dużo. Są dość detaliczne. Myślę ze warto posłuchać jeszcze Sony MDR-1A. W założonym budżecie możesz je kupić używane. Widziałem ostatnio w MM w outlecie nieco ponad 400 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...