Skocz do zawartości

Zestaw Stereo 3000 zł last minute


Mariusz88

Recommended Posts

Cześć

Do mojego salonu mam zamiar kupić zestaw stereo (nie chce żadnych 5.1/7.1 zwykłe mocne 2.0/2.1) , budżet ok. 3000 zł.

Salon około  30m2 docelowo pod tv 70 cali na którym głownie filmy i konsola. Z racji że będzie to salon często przychodzą znajomi i wtedy będzie puszczana muzyka klubowa (usb wifi mile widziane) Sprzęt raczej nowy chyba że ktoś ma gotowy zestaw używany i da mi gwarancje że w rok się nie rozpadnie to będę zainteresowany. Nie jestem znawcą dlatego prośba o rady jaki zestaw wybrać. Samemu zestawiłem coś takiego: Yamaha R-N402D +STX F-130 N lub STX F-360 N  (nie wiem jak duża będzie różnica miedzy nimi) lecz wydaje mi się trochę marketowo i tandetnie.

Czas na zakup tydzień potem wyjazd a potem już na pewno się na to nie zbiorę. Jak ktoś ma jakieś propozycje jestem z okolic Łodzi ew. często na Śląsku.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

zapraszam serdecznie do nas na odsłuchy, na pewno coś ciekawego znajdziemy.

Spójrz na amplituner sieciowy Yamaha R-N402D, który polaczylbym z kolumnami STX Electrino 250, Pylon Audio Pearl 27 lub Monitor Audio MR6. To zestawy, które powinny Cię w pełni usatysfakcjonować. Zapraszam na odsłuchy, daj tylko przed przyjazdem znać, zarezerwuję salę odsluchową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz88

Cześć, w Łodzi masz jeszcze Top Hifi, a na Śląsku salon używanego audio w Myślenicach. 

Przy odsłuchać zwróć uwagę na kilka rzeczy. 

Niektóre salony pobierają opłaty, za odsłuch. Jedź tam, gdzie można posłuchać free. Nikt nikomu nie powinien "łachy" robić że chcesz posłuchać. 

Zarezerwuj sobie czas w salonie audio tak ze 3 godziny. Podczas odsłuchu, sprawdź wysokie i średnie tony, czy dźwięk jest wystarczająco szczegółowy i czy wysokie nie męczą przy dłuższym słuchaniu. Sprawdź też czy jest wystarczająca ilość niskich tonów. 

Weź ze sobą pliki muzyczne zgrane na pendrive - utwory, które znasz. Nie wiem czy dopuszczasz inne źródło niż radio i pliki, bo nic nie napisałeś. Np. odtwarzacz CD?? Masz jakieś płyty CD? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi .

16 godzin temu, Q21 napisał:

Cześć,

zapraszam serdecznie do nas na odsłuchy, na pewno coś ciekawego znajdziemy.

Spójrz na amplituner sieciowy Yamaha R-N402D, który polaczylbym z kolumnami STX Electrino 250, Pylon Audio Pearl 27 lub Monitor Audio Pearl 27. To zestawy, które powinny Cię w pełni usatysfakcjonować. Zapraszam na odsłuchy, daj tylko przed przyjazdem znać, zarezerwuję salę odsluchową.

Odpowiedź chyba automatu jakiegoś ;) Amplituner już oglądałem i mam Średnie odczucia.. trochę naprawdę marketowo. Co do kolumn STX trochę za drogi , Pylon Audio Pearl 27 ma mój znajomy i nie jest z nich specjalnie zadowolony i podzielam jego zdanie.

 

5 godzin temu, 1Ender napisał:

@Mariusz88

Cześć, w Łodzi masz jeszcze Top Hifi, a na Śląsku salon używanego audio w Myślenicach. 

Przy odsłuchać zwróć uwagę na kilka rzeczy. 

Niektóre salony pobierają opłaty, za odsłuch. Jedź tam, gdzie można posłuchać free. Nikt nikomu nie powinien "łachy" robić że chcesz posłuchać. 

Zarezerwuj sobie czas w salonie audio tak ze 3 godziny. Podczas odsłuchu, sprawdź wysokie i średnie tony, czy dźwięk jest wystarczająco szczegółowy i czy wysokie nie męczą przy dłuższym słuchaniu. Sprawdź też czy jest wystarczająca ilość niskich tonów. 

Weź ze sobą pliki muzyczne zgrane na pendrive - utwory, które znasz. Nie wiem czy dopuszczasz inne źródło niż radio i pliki, bo nic nie napisałeś. Np. odtwarzacz CD?? Masz jakieś płyty CD? 

 

Źródłem będzie tylko raczej tv, sieć , internet, i pendrive ,cd/dvd raczej odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...