Skocz do zawartości

Wspomnienia / Nasze pierwsze Stereo


Recommended Posts

 

47 minut temu, Kraft napisał:

Czyżby wcześniej obowiązywało inne podejście do audio? Więcej konkretów, a mniej lania poetyckiej wody.

Obowiązywało dokładnie takie samo. Dzięki recenzji głośników NHT 1.5  z czasopisma Audio, która była bliską "laniu poetyckiej wody" (wykresu w tejże recenzji nie było) kupiłem komplet.... Jestem z nich zadowolony do dziś.

A na dowód tego, że Ty @Kraft insynuujesz dla poparcia Twoich bzdurnych tez pierwszy z brzegu link podaję: https://audio.com.pl/testy/kino-domowe/amplitunery-av/3036-yamaha-rx-a1080

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kraft napisał:

Może przy przeglądaniu roczników pism do których link podał Bogusław zwrócicie uwagę na reklamy kabli, bezpieczników, listew itp. Jeśli coś zauważycie, to napiszcie w wątku. Może uda się ustalić moment, gdy zaczęły się pojawiać.

Mogę odpowiedzieć bez marnowania czasu na przeglądanie starych pism- przy końcu lat 90. ubiegłego wieku, czyli w momencie pojawienia się kabli, listew audio i kondycjonerów w sklepach (np w katowickim RCM, gdzie kupiłem pierwsze swoje "inne" kable i listwę AudioAgile)

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, wpszoniak napisał:

A na dowód tego, że Ty @Kraft insynuujesz dla poparcia Twoich bzdurnych tez pierwszy z brzegu link podaję: https://audio.com.pl/testy/kino-domowe/amplitunery-av/3036-yamaha-rx-a1080

Ze smutkiem Wojtku obserwuję, jak bardzo zmienił się styl Twoich wypowiedzi:( Nie ukrywam, że wcześniejszy bardziej mi odpowiadał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kraft napisał:

Czyżby wcześniej obowiązywało inne podejście do audio? Więcej konkretów, a mniej lania poetyckiej wody.

Inne czasy jeżeli chodzi o marketing były. Dziś jest tylu producentów sprzętu audio, że trzeba prócz parametrów technicznych dbać o "pole uprawne" i "fanów" zdobywać. Jak? Poezją również. To bolesna prawda jest. Na marginesie fajnie poczytać i pooglądać sprzęty, pewnie jeszcze fajniej byłoby posłuchać. Sentyment do pierwszych miłości zawsze zostaje ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...