Skocz do zawartości

Yamaha R-N803D i niewidoczna sieć MultiCast Setup


Kapitan_Kloss

Recommended Posts

Witam Szanownych Forumowiczów,

Od kilku dni jestem posiadaczem amplitunera Yamaha R-N803D. Zgodnie z instrukcją konfiguracji Systemu MultiCast zainstalowałem aplikację MusicCast Controller na swoim smartfonie. Instrukcję potrafię czytać ze zrozumieniem (tak mi się wydaje ?), ale jest problem techniczny, z którym nie potrafię się uporać.

1. Po uruchomieniu aplikacji MusicCast Controller na Androida klikam w „konfiguracja”,

2. Zgodnie z poleceniem włączam zasilanie w amplitunerze,

3. Klikam „dalej”.

4. Wyświetla się komunikat: „Naciśnij i przytrzymaj przycisk CONNECT przez 5 sekund na twoim urządzeniu MultiCast”. Yamaha R-N803D nie posiada takiego przycisku.

5. Po kilku sekundach pojawia się komunikat „Wybierz sieć MultiCast Setup. Proszę przejść do ustawień Android Wi-Fi i wybrać sieć MusicCastSetup, a następnie powrócić do aplikacji MusicCast. Po wyświetleniu monitu wprowadź 12345678 jako hasło MusicCastSetup”.

6. W ustawieniach Android Wi-Fi nie widać sieci MusicCastSetup. Gdy sieć bezprzewodowa w amplitunerze jest włączona, smartfon widzi tylko sieć „R-N803D 4415FF”. Po połączeniu z siecią „R-N803D 4415FF" aplikacja nadal wyświetla monit "Wybierz sieć MultiCast Setup".

Czy ktoś z forumowiczów miał podobny problem? Może coś pominąłem / zrobiłem nie tak? Będę wdzięczny za wskazówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Oprogramowanie zaktualizowałem przy pierwszym uruchomieniu amplitunera. Yamahę rzeczywiście widać na komputerze (łączę się po kablu przez router). Ale w jaki sposób włączyć sieć MultiCastSetup, żeby widział ją smarfton? Aplikacja MusicCast Controller wymaga połączenia z tą siecią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kapitan_Kloss napisał:

.....

4. Wyświetla się komunikat: „Naciśnij i przytrzymaj przycisk CONNECT przez 5 sekund na twoim urządzeniu MultiCast”. Yamaha R-N803D nie posiada takiego przycisku.

...

@Kapitan_Kloss Po lewej stronie od pokrętła głośności masz przycisk "return/connect" . Z tego co pamiętam to jego musisz nacisnąć.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...