Skocz do zawartości

Taga Harmony TAV-616F SE


jan sikorski

Recommended Posts

Witam wszystkich . Mam pytanie odnośnie sprzętu . Chciałbym kupić zestaw stereo do domu. ok 25 m2 Słucham raczej wszystkiego oprócz klasycznej jazzu rocka itp. Chciałbym podłączyć telewizor .Co powiecie na kolumny Taga Harmony TAV-616F SE   .  Co do amplitunera to właśnie nie wiem. Proszę o rade i z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli masz taki budżet to nie patrzysz na te kolumny. To model fajny przy wyborze ceny 2,5k może.

W 25 metrach rewelacja to Yamaha RN 602 + Heco 700, Można wymiennie zastosować Onkyo 8250.

Alternatywnie są jeszcze inne kolumny: Magnat 725, ELAC F6,  Dali Zensor 7, Monitor Audio Bronze 6,.....

Zapraszam na odsłuchy i po lepsze ceny.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

No to jeśli masz taki budżet to nie patrzysz na te kolumny. To model fajny przy wyborze ceny 2,5k może.

W 25 metrach rewelacja to Yamaha RN 602 + Heco 700, Można wymiennie zastosować Onkyo 8250.

Alternatywnie są jeszcze inne kolumny: Magnat 725, ELAC F6,  Dali Zensor 7, Monitor Audio Bronze 6,.....

Zapraszam na odsłuchy i po lepsze ceny.

Piotr

od 4000 do 5000 .Wole nowy. co powiesz o tych Taga Harmony TAV-616F SE 

No co Yamahy to rozmyślałem tez, ale co do Heco 700 to mój budżet został już przekroczony. Chciałbym białe kolumienki i dlatego pytałem o Taga Harmony ,ale skoro twierdzicie że to niezbyt dobry pomysł to ok. Widać oferty kolumn zawyżają mój budżet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mi zagwarantuje to że za 5000 kupię heco i yamaha 602

Przed chwilą, jan sikorski napisał:

A kto mi zagwarantuje to że za 5000 kupię heco i yamaha 602

Skoro twierdzisz że Taga Harmony to nie za te pieniądze , tylko do 2,5k  to jakbym wybrał je to jaki amplituner by pasował do nich. Tylko że Taga kosztuje 2700 za dwie sztuki więc nie rozumiem jak mam  się zmieścić w tym do 2,5k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że kolor kolumn ma tu znaczenie dlatego pytasz o te Tagi,od siebie polecam Ci jeszcze połączenie Onkyo tx8250+Polk Audio S50 lub s55 (białe) na ten metraż polecam te drugie,u mnie gra taki zestaw obecnie na 18m2.

Elizjum7919 ma rację,pisz do branży na priv i pytaj, często na takie zestawy są dobre rabaty.

Najlepiej i tak byś wybór sprzętu poparł przez odsłuch wcześniej,ja też stawiałem na Heco Aurora 700, często tu polecane i wybierane,ale w bezpośredniej konfrontacji z Polk Audio s55 na odsłuchu, wygrały Polki.

Odsłuch to podstawa, można powiedzieć obowiązek,czy to będzie Heco czy inne kolumny to najlepiej jak sam posłuchasz i wybierzesz.

Edytowano przez maverick2005
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jan sikorski napisał:

Ok dziękuje za odpowiedzi. Tylko że mam dość daleko żeby jechać na odsłuch ale czas pokaże. Pozdrawiam

To skorzystaj z opcji wypożyczenia do domu,bezpieczniej niż wtopić 400-5000 i potem żałować, ewentualnie zakup przez neta to masz możliwość odstąpić od umowy w ciągu 14 dni i zwrócić sprzęt.

Edytowano przez maverick2005
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, S4Home napisał:

Mówię ci że w cenie której szukasz nie patrzysz na model taga 616. 

Zrobię ci odpowiednią cenę tak żebyś się zmieścił a wybrał znacznie lepszą cenę. I wybór jest wtedy w produktach znacznie lepszych 

Zapraszam

Piotr

 

Popieram w 100%,Piotr dobrze radzi, polać mu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...