Skocz do zawartości

Problem z regulacją głośności bluetooth


Recommended Posts

Witam serdecznie,

Mam prośbę o pomoc - podłączyłem słuchawki bluetooth bluedio T6 do Yamah'y R-N602. Nie mogę z poziomu aplikacji Musiccast sterować głośnością słuchawek (regulacja głośności w aplikacji reguluje tylko dźwięk w głośnikach ). Słuchawki nie mają własnego regulatora - czy jest na to jakiś sposób?

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marne rozwiązanie jeśli brak jest na tych słuchawkach przycisków do regulacji głośności. Jeśli jest opcja połączenia ich z 2 urządzeniami po bluetooth to spróbuj równocześnie połączyć je z telefonem. Napisz czy poskutkowało. Czasem nawet po rozłączeniu z telefonem odblokowuje się regulacja głośności.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem. T5S nazywa się nowsza wersję tych samych słuchawek z chipem z obsługą bluetooth 5.0. W wersji T5 była chyba wersja 4.1 i z niektórymi telefonami ponoć grają dość cicho. Brzmieniowo T6 i T5 są chyba podobne. Owalne muszle są bardziej pojemne i przez to słuchawki powinny być wygodniejsze. T4 miały pady o średnicy 90 mm i kształcie takim że nie da się w nie włożyć całe ucho. Pod tym względem jest łatwiej w T5 bo pady maja 95 mm średnicy i otwór wewnątrz jest znacznie większy. Z tego co wiem T5 straciły możliwość używania systemu ANC po kablu, w T4 był przez to wbudowany pewien rodzaj wzmacniacza słuchawkowego, choć tylko w trybie eliminacji dźwięków z otoczenia w którym grają bardzo chudo. 

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dzień dobry

Odświeżam temat. Też mam ten sam problem. Yamaha 602 użytkowana od 5 dni. MusicCast działa bardzo poprawnie - rzekłbym świetnie.

Niestety sparowane na bluetooth słuchawki Samsung grają tylko w jednej głośności. Nie działa regulacja przez apkę MC. Co więcej gdy przesuwam suwak w apce lub pokrętło na ampli - wyświetla się zmiana głośności - ALE - głośników nie słuchawek. Co więcej gdy słuchawki są sparowane -  jednocześnie grają głośniki. Zatem aby słuchać na słuchawkach - trzeba wyłączyć fizycznie głośniki....

Sprawdziłem wszystkie ustawienia ale to nic nie zmienia. Mam nadzieję, że to wina aplikacji a nie nowego ampli...

 

Z góry dziękuję za wszelkie porady lub sugestie

Edytowano przez Marko
błąd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...