Skocz do zawartości

Jakie kino gra dobrze w stereo?


michal40

Recommended Posts

czesc

Mam wątek w kategorii Stereo, ale zapytam rowniez tu - jakie kino zagra dobrze w stereo?

wymagania - spdif in, dekodery przestrzenne dolby/dts, USB, obsluga FLAC i WAV. spotify i bluetooth niekoniecznie.

I dobrze grające stereo, bo na tym glownie mi zalezy.

 

Podlaczę glosniki:

Polk Audio RTi A3 - przód

canton sp 206 - tył

Suba nie planuję, chyba ze cos ekonomicznego polecicie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od kina domowego. Żeby stworzyć dobry system wielokanałowy, koniecznie musisz jeszcze dołożyć głośnik centralny, to jest naprawdę niezbędne. Najlepiej jeśli będzie to głośnik tej samej serii, co kolumny przednie, czyli w naszym przypadku Polk Audio CSi A4. Druga sprawa to subwoofer - tak jak Piotrek powyżej napisał, nie ma kina bez subwoofera. Nie wiem, jak duże masz pomieszczenie, ale jeśli jest to powiedzmy około 20-25m2, można zastosować chociaż Klipsch R-100SW. W kinie sprawdzi się dobrze, w stereo gorzej. Rozwiązaniem bezkompromisowym natomiast będzie SVS SB-1000. To sub do kina, ale także to stereo.

Wracając do stereo, z propozycji trochę tańszych na pewno świetnie sprawdzi się Marantz. Już model SR5013 powinien Cię usatysfakcjonować, nie wspominając o SR6013. Świetną opcją jest na pewno Anthem, Cambridge Audio. Kwestia budżetu oraz indywidualnych preferencji.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy oraz indywidualne preferencje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...