Skocz do zawartości

Dobór kolumn głośnikowych


Wojtass

Recommended Posts

Witam szanowne grono i błagam o pomoc w doborze kolumn głośnikowych bo to mnie przerosło a mianowicie jedna para do wzmacniacza Rotel RA 1062 pokój ok 50m2 kwota max max max 3tys ale to już naprawdę mega mocno naciągane rodzaj obojętny czy podłogowe czy jakie, muzyka głównie metal i pokrewne co nie znaczy że gardzę bluesem czy jazzem czy pop. Dodam że lubię ciepły głęboki bas fajny sopran .....druga sprawa TECHNICS  A700 MK3 co do tego żaby fajnie zagadała ale to już w rozsądnych pieniądzach coś i trzecią moja miłość wielką UNITRA ws 432 ALTUS 140? Mam tonsile Voyager 200 i z każdym z tych sprzętów mega lipa...da się słuchać tylko po cicho bo kłuje w uszy. Co do Rotel ....warto sobie tym zawracać głowę czy sprzedać ? 

Z góry serdecznie dziękuję za zainteresowanie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Piotrze ? dziękuję Ci serdecznie za pomoc. 10 min przeglądania jak się wie i ma pojęcie. Zaczynam szukać tych modeli po sąsiedzku i jeżdżę na odsłuchy.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam 

Właśnie ....widzisz jakie niedopatrzenie...to w kwestii Rotela a te dwa pozostałe ? Technics i Diora? Muzyka ta sama z tym że pokój ok 10m2 i w pełni wytłumiony 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...