Skocz do zawartości

Rozłączanie się słuchawek po ustaniu odtwarzania dźwięku sony wi300


Recommended Posts

Witam. Ostatnio miałam słuchawki Sony WI300 z którymi miałam następujący problem - po każdym zakończeniu odtwarzania dźwięku (czy to filmik, rozmowa telefoniczna, muzyka) słuchawki po kilku- kilkunastu sekundach odłączały się od telefonu i po ponownym włączeniu dźwięku nie podlaczaly się same, trzeba było to zrobić ręcznie. Mam głośnik Creative na bluetootha i nigdy sam się nie odłącza nawet jak nic nie jest odtwarzanie.  Oddałam te słuchawki i odzyskałam za nie pieniądze, oczywiście wcześniej wszystkie resety,przywracanie do ustawień fabrycznych itd. Chce kupić nowe i obawiam się czy taki problem nie wystąpi ponownie. Czy takie coś może być jakąś właściwością słuchawek a nie wadą? Mogę się spodziewać podobnych problemów? Chcialabym sprzęt który nigdy nie rozłącza się sam w celu "oszczędzania energii", sama o to zadbam.a odtworzenie dźwięku na cały regulator z głośnika telefonu jak jestem np. w autobusie to nic fajnego. 

Nie jestem jakimś wymagającym uzytkownikiem,  chciałam kupić coś do 200 zł, interesują mnie tylko słuchawki dokanałowe na bt, bez żadnych pałąków, z miękkim kablem. W miarę przyzwoita jakość dźwięku, czas na baterii powyżej 4-5 godzin, dobra jakość rozmów telefonicznych. Celuję w mee x5, panasonic rp-nj300bt (o tych też niestety przeczytałam 1 komentarz ze się odłączają?) , może  brainwavz. 

Telefon HTC U11

Prosze o jakies podpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja z rozłączaniem się słuchawek bluetooth z telefonem po ustaniu muzyki w tak krótkim czasie należy do niecodziennych. Normą jest to ze prawie od razu po ustaniu nadawania dźwięku słuchawki milkną i przechodzą w stan oczekiwania, będąc nadal połączone. Wznowienie muzyki może się wiązać z obcięciem pierwszej sekundy dźwięku. Często wyposaża się słuchawki tego typu w mechanizmy wyłączające je po czasie zwykle na poziomie 10 minut. Jednak ponowne włączenie słuchawek słuchawek i samoczynne połączenie powinno być automatyczne. Winę za stan rzeczy jaki masz może po części ponosić stan oszczędzania energii telefonu. Jednak większość słuchawek innych modeli nie powinna dawać takich objawów. Typ konstrukcji jaki preferujesz stwarza problemy z wygodą używania lub czasem działania. Albo będą ciężkie słuchawki , albo ciążący akumulator na przewodzie aby zapewnić długi czas pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...