Skocz do zawartości

Małe kolumny do kina domowego 5.1


kriz kkk

Recommended Posts

Po przeglądnięciu paru forum, Kupiłem na promocji w Media Markt polecany przez innych zestaw 5.1 HARMAN HKTS 16. Po instalacji do mojego PIONEER VSX-529 K (System audio Pioneer HTP-204) niestety zaczął buczeć subwoofer. Myślałem że mam za dużo tego sprzętu i kupiłem specjalny kabel Melodika za ponad 100zł, niestety buczał dalej. Zareklamowałem i dostałem 1600zł z powrotem. Dopiero niedawno trafiłem na forum.audio.com.pl i użytkownicy polecają Pana Piotra w doborze głośników. Widziałem że zachwala Pan bardzo Focal Sib Evo 5.1 oraz KEF E-305, a może do mojego aplitunera HECO AMBIENT 5.1A, Polk Audio TL1600. Sam już nie wiem co kupić. Jeżeli chodzi o pioneera to jestem zadowolony, bezawaryjność tej marki i w samochodzie i kinie domowym rewelacja ale głośniki jeżeli chodzi o jakość to mizeria. Mam wrażenie że creativy były lepsze z kompa. Dodam że 90% to oglądanie meczy piłki nożnej z kablówki, pokój ok. 20m2 w  bloku. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam serdecznie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jeśli szukasz dobrych jakościowo i niedużych głośników do kina domowego, które sprawdzą się także w stereo, spójrz na Kef E305. W swoim budżecie moim zdaniem to rozwiązanie najlepsze, wygodne do montażu, eleganckie i przede wszystkim brzmieniowo bardzo dobre.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy i indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...