Skocz do zawartości

Kolumny podstawkowe Klipsch


Repugnant

Recommended Posts

czeka mnie przeprowadzka i na 90% w nowym domu nie bede mial miejsca na podlogowki jako surroundy i bedzie kiepsko z miejscem na powieszenie glosnikow tylnych.wpadlem wiec na pomysl zastapienia tego kolumnami podstawkowymi klipscha ale tu pojawia sie problem : kupic 4 powiedzmy rb-61 II i bedzie po klopocie czy moze lepiej na boki dac rp-250s a na tyl rb-61 II  lub moze jakas inna kombinacje?jak wy to widzicie co bedzie najlepszym rozwiazaniem pod wzgledem dzwieku?na efekt wizualny tym razem musze przymknac oko:)

i jesli ktos wie gdzie ewentualnie mozna by zamowic podstawki do tych kolumn to prosze o namiary

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm i to mi sie nawet bedzie podobalo:)co jak dla mnie ma znaczenie:)mam jeszcze jedno pytanie gdzie znalesc do nich podstawki najlepiej regulowane moze znacie kogos kto moze je zrobic?

16 godzin temu, S4Home napisał:

Na boki lepiej dać 250S a na tyły 240s.

Grają kolego znacznie lepiej jako surroundy czy to tylne czy boczne niż klasyczne monitory.

 

Piotr

dzieki:) mam jeszcze jedno pytanie jak do tych nowych 250s i 240s ma sie seria starsza rs 62 II i rs 52 II czy nie lepiej jednak pozostac przy wszystkich glosnikach z jednego okresu(serii)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica to wygląd z tego co pamiętam.

Jak znajdziesz starsze to bierz starsze!

7 godzin temu, Repugnant napisał:

mam jeszcze jedno pytanie gdzie znalesc do nich podstawki najlepiej regulowane moze znacie kogos kto moze je zrobic?

Tombase, Rogoz, a na allegro są takie pod indywidualne zamówienie od 150 zł :P

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...