Skocz do zawartości

Pomoc, porównanie


jaroos666

Recommended Posts

jaroos666

Co prawda mam uczulenie na allegrowych handlarzy elektroniką audio ale ten klocek jest całkiem porządny. Cena troszeczkę o jakieś 100 zł. jest zawyżona ale przynajmniej gość daje 3 miesiące gwarancji na piśmie. A to ważne. Nie mam też dobrych wspomnień brzmieniowych z wzmacniaczami Pioneera (miałem dwa - dla mnie są takie suche, sterylne i mało muzykalne) ale ten z linka to sprzęt dosyć leciwy i z wysokiej półki to może zagrać całkiem porządnie. Parametrami jego też się nie sugeruj. Zagra ci tak jak wydolą twoje głośniki. KUPUJ !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 zł zawyżona mówisz, wypada w takim razie pomyśleć o tym, nie zarabiam, więc każda oszczędność jest ważna. icon_razz.gif

Perkoz_1

Osobiście mam tego pioneera 602 odkąd zacząłem przygodę z audiomanią icon_razz.gif Nie jestem w stanie porównać innych mark, może jest coś dużo lepszego co byś mi polecił za podobną cenę. ( Nie chcę, żeby ktokolwiek łaził po allegro, ponieważ bardziej by mi zależało na wzmakach "z życia wziętych" takich które znacie i jesteście w stanie powiedzieć " Ten jest świetny") icon_razz.gif

Z góry dziękuję.


P.S Szczególną uwagę zwracam na 6 Om, moje Jamosy są pod taką impedancję i ciekawie by było mieć 6 Om wzmak icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item435202432_yamaha_ax_...rms_potwor.html

Jest ktoś zorientowany, ile kosztuje nówka z tej serii? Jestem ciekaw czy nie przepłacę kupując go za 750.00 zł

Aha, jeszcze jedno pytanko.
Sugerować się Watami poboru mocy czy przydzielanymi na kanał? Bo zdarzały się takie, że miały 350 Wat pobór mocy i 130W na kanał 8 om oraz inne 250W poboru mocy i 150W na kanał 8 om.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...