Skocz do zawartości

Problem z USB w Pioneer


Biel02

Recommended Posts

Witam wszystkich. 

Od tygodnia jestem posiadaczem mikrowieży Pioneer HM86D. Wygląda super. Brzmi świetnie. Ale zawsze musi pojawić się jakieś ALE. A tym ale jest akurat nie czytanie pamięci USB (pendriva). Próbowałem zmiany formatu pamięci.Nic to nie dało. Staram się segregować utwory według gatunków muzycznych więc były w folderach więc wyciągnąłm je z folderów też nie pomogło. Odrazu zaznaczam ze pamięć działa w 100% sprawdzana była w samochodzie na radiu też Pionner, u kolegi na wieży Sony, a także na odtwarzaczu DVD Samsung. Ma ktoś jakiś pomysł co jest nie tak?

20181213_014957.jpg

20181213_015033.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Na wstępie przepraszam za złe umieszczenie tematu nie w tym dziale co trzeba, oraz za to że tak długo się nie odzywałem. Temat zaczne trochę od początku. Na początku 2018 roku przeglądając strony amazon natrafiłem na wierzę Pioneer X-HM 76 S( https://www.amazon.de/gp/product/B01M1NN7LG/ref=oh_aui_detailpage_o05_s00?ie=UTF8&psc=1  ). Spodobał mi się jej dizajn i funkcje. Więc zakupiłem sprzęt. Jakież było moje ogromne zdziwienie i zdenerwowanie po podłączeniu gdy się okazało, że wszystko działa oprócz wejścia usb z przodu jak i z tyłu. Po krótkiej korespondencji z sprzedawcą. Odesłałem ją na gwarancję. Ku mojemu zdziwieniu sprzedawca zamiast odesłać sprzęt odesłał pieniądze. Więc po krótkim namyśle i dołożeniu trochę pieniędzy zakupiłem sprzęt który aktualnie posiadam i z którym mam podobny problem. 

 

Demolka: Sprawdzałem wszystkie systemy plików nic nie pomogło. Próbowałem także tak jak pisałeś odłączyć wieżę od prądu i włączyć ją razem z włożonym pendrivem, ale to też nic nie pomogło.

 

RoRo: Wyświetla nazwę pendriva ale nie pokazuje zawartości.

 

S4Home: Próbowałem 4 różne pendrivy i nic.

 

 

Dodałem jeszcze filmik można na nim zauważyć ze wyświetla nazwę pendriva, coś ładuje w pewnym momencie przestaje i traci w tym momencie zasięg WI-FI. Ciężko to zauważyć na filmie, ale niebieska dioda zasilania w tym samym momencie przygasa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło nie o wyłączenie z sieci tylko pilotem,następnie podłączenie pena ze zgodnym formatem FAT lub NTFS wg instrukcji, i ponowne włączenie pilotem.

U mnie np ampli Pioneera czyta pena tylko system plików fat32 a blu-ray Pioneera  NTFS!

Sprawdź jeszcze wrzucając pojedynczo różne pliki.

Miałem tak kiedyś że wrzuciłem kilka folderów na raz i też mi nie czytało a okazało się że w jednym folderze były nie obsługiwane pliki i sprzęt nie czytal pena! Po usunięciu felernego folderu wszystko wróciło do normy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...