Skocz do zawartości

zestaw amplituner + kolumny


simo00

Recommended Posts

Witam trochę poczytałem ale im bardziej się wczytuje tym większy mętlik:

szukam zestawu amplituner + głośniki (pewnie w tej kwocie może być na początek stereo o możliwość rozbudowy w późniejszym czasie o dodatkowe)

kwota: do ok 2 tys zł (może być większa to wtedy coś ewentualnie dozbieram) - raczej nowe o ile to możliwe

słuchanie 50/50 muzyka filmy może jakieś strumieniowanie tidal czy cos w tym stylu (chce kiedyś dokupić odtwarzacz cd, gramofon)

powierzchnia pokoju 30m2 (6x5m) pokój dzienny z tv

muzyka rożna od mocniejszego brzmienia (ja) przez pop (córka, żona)

mam nadzieję że doradzicie coś w rozsądnej cenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

oj, z nowych urządzeń w zadanym budżecie nic nie złożymy, szczególnie że masz duże pomieszczenie. Takie minimum (rozumiem, że szukasz amplitunera kina domowego i dwóch kolumn, które w przyszłości rozbudujesz do konfiguracji wielokanałowej) to amplituner Onkyo TX-NR686 lub Denon AVR-X2500H oraz kolumny Pylon Audio Pearl 27, może Monitor Audio MR6 lub STX Electrino 250. To zestawy, które sprawdzą się dobrze tak w stereo, jak i w kinie domowym, bez problemu także nagłośnią Twój salon.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Q21 napisał:

Witaj,

oj, z nowych urządzeń w zadanym budżecie nic nie złożymy, szczególnie że masz duże pomieszczenie. Takie minimum (rozumiem, że szukasz amplitunera kina domowego i dwóch kolumn, które w przyszłości rozbudujesz do konfiguracji wielokanałowej) to amplituner Onkyo TX-NR686 lub Denon AVR-X2500H oraz kolumny Pylon Audio Pearl 27, może Monitor Audio MR6 lub STX Electrino 250. To zestawy, które sprawdzą się dobrze tak w stereo, jak i w kinie domowym, bez problemu także nagłośnią Twój salon.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy oraz indywidualne wyceny.

na odsłuchy chętnie tylko troche daleko ja ze śląska:)

mogę prosić na priv wyceny zestawów które Państwo polecili?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...