Skocz do zawartości

Jakie kolumny do Marantz MCR603 ?


czenczyl

Recommended Posts

Jako świeżak na forum na wstępie witam wszystkich.

Właśnie dosyć ryzykownie ( ale obecnie mam ciężką sytuację materialną ) zakupiłem swój pierwszy sprzęt stereo Marantz Melody MCR603  http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7709167573

Odbiór marantz'a umówiłem na osobisty, na co zwrócić uwagę przy odbiorze sprzętu? 

Mam pytanie, gdzie szukać pilota do takiego sprzętu, czy w kwocie do 700 - 800 zł, 1000 zł to absolutny max( oczywiście mogą być tańsze ) szukam jakieś używane (ale nie koniecznie ) kolumny w których bass refleks będzie wyprowadzony z przodu ( zależy mi aby kolumny stały jak najbliżej ściany, lub na regałowej półce). Metraż pokoju to około 16 metrów kwadratowych ( obecnie jestem poza domem, więc nie mam możliwości dokładnego pomiaru). Szukam raczej kolumn używanych, czy powinny to być podłogówki, czy kolumny podstawowe ( podstawowe ustawił bym na biurku i regale ). Muzyka od ambient, lekki trance, pop, najczęściej jednak instrumentalna, blues, rock, metal, no i radiowa trójka. Muzyka z pc i internetu.

Chodził mi też po głowie Denon rcd-m41 aby chwycić go w systemie ratalnym ze sklepu, ale chyba marantz będzie lepszym wyborem ?

Tak na kolanie skrobnąłem pogląd na pokój ( przepraszam za jakość) pokój ma około 4,2 metra na 3,9 metra, na rysunku się machnąłem z wymiarem.

Z góry dziękuję za pomoc.

IMAG2772.jpg

Edytowano przez czenczyl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...