Skocz do zawartości

Kolumny KEF Q35.2, Mission, a może coś innego?


TytanowaCyna

Recommended Posts

Witam szanownych forumowiczów!

Jest to mój pierwszy post na forum i od razu chciałbym zasięgnąć porady od doświadczonych słuchaczy.

Od jakiegoś czasu rozglądam się za kolumnami oraz wzmacniaczem stereo ponieważ chciałbym jakoś zacząć swą przygodę z muzyką w lepszej jakości niż komputerowe pierdziawki. 

Pomieszczenie ma ok. 18m2, muzyka głównie to rock(i jego różne cięższe odmiany), blues, rzadziej elektronika lub to co przypadkowo wpadnie w ucho.

Budżet +/- 600zł, oczywiście sprzęt używany.

Przeglądając portale ogłoszeniowe zaciekawiły mnie między innymi kolumny KEF Q35.2 cena ok. 450zł oraz kolumny Mission 702e za ok. 500zł.

Zależy mi aby dźwięk był dosyć szczegółowy z niezłą sceną, bass ścianami nie musi trząść, ale fajnie jakby był głębszy, bardziej zależy mi na wyraźniej średnicy i górze.  

Wzmacniacz będę starał się zakupić po wyborze kolumn, budżet jeszcze nie ustalony. 

Czy ktoś miał doczynienia z wyżej wymienionymi kolumnami i mógłby coś napisać na ich temat? Parę postów o Missionach jest natomiast o tych KEF'ach ciężko czegoś się dowiedzieć.

Z góry dzięki za każdą wypowiedź ?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z osobą sprzedającą Tannoy'e nie udało mi się dogadać co do wysyłki (po prostu mnie olał). Wybór więc padł na Mission 733i za nie dużą sumkę i trochę pod presją czasu, ale jak nie będą odpowiadały, znajdzie się może jakiś inny chętny na nie. Kolumny już do mnie lecą i teraz pytanie o wzmacniacz. Nie chcąc zakładać nowego tematu (choć ten zbyt żywy nie jest) na jakie marki, modele zwrócić uwagę? Budżet podobny czyli koło 600zł. Będę wdzięczny za pomoc.

Edytowano przez TytanowaCyna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...