Skocz do zawartości

Douszne słuchawki sportowe BT Do 300 zł


Recommended Posts

Witam, od paru dni szukam dousznych słuchawek bluetooth na siłownie. W internecie znalazłem wiele modeli, jednak były to słuchawki dokanałowe, nie douszne. Jedyne słuchawki którymi byłem zainteresowany były jbl 205bt, jednak po sprawdzeniu recenzji na zagranicznym YT, okazało się że mają zdecydowanie za długi kabel. 

Proszę o pomoc w poszukiwaniu i z góry dziękuje.

Edytowano przez Michał Paluch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dousznymi Bluetooth może być ciężko, a nawet jeśli się znajdą, to z jakością brzmienia może być różnie, producenci sukcesywnie odwracają się od tego typu konstrukcji. Jeśli Twój wybór podyktowany jest kwestią (pozornie) złego dopasowania i wypadania słuchawek dokanałowych, to może warto zainteresować się modelami dokanałowymi z większym wyborem gumek w różnych rozmiarach i kształtach? W zestawie z MEE Audio X6 są na przykład cztery pary w różnych rozmiarach.

Może warto też zwrócić uwagę na model o szerszych dyszach, dzięki czemu może lepiej wypełniać i dopasowywać się do kanału: MEE Audio X7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Michał Paluch napisał:

Dokładnie tak, chodzi o wypadanie słuchawek dokanałowych z uszu, skoro piszesz że to kwestia rozmiaru to chyba jednak zainteresuje się dokanałowymi. 

Czy te słuchawki które wysłałeś są najlepsze w cenie którą podałem ? (do 300 zł)

 

Warto kombinować - z różnego rodzaju gumkami, piankami, opcji jest mnóstwo. Wielu znajomych "nawróciłam" już na słuchawki dokanałowe i wszyscy przyznali, że po odpowiednim dopasowaniu tipsów nie tylko komfort użytkowania, ale i sama jakość dźwięku jest o niebo lepsza. 

Jeśli chodzi o słuchawki które polecałam, to MEE Audio X7 stały się Bluetoothowym hitem podczas tegorocznych targów audio-video w Warszawie. W porównaniu z drugim linkowanym modelem (X6) będą miały już zauważalnie lepsze brzmienie, fajnie podkreślony bas, dobrze zaznaczoną dynamikę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2018 o 08:33, rms.pl napisał:

Warto kombinować - z różnego rodzaju gumkami, piankami, opcji jest mnóstwo. Wielu znajomych "nawróciłam" już na słuchawki dokanałowe i wszyscy przyznali, że po odpowiednim dopasowaniu tipsów nie tylko komfort użytkowania, ale i sama jakość dźwięku jest o niebo lepsza. 

Jeśli chodzi o słuchawki które polecałam, to MEE Audio X7 stały się Bluetoothowym hitem podczas tegorocznych targów audio-video w Warszawie. W porównaniu z drugim linkowanym modelem (X6) będą miały już zauważalnie lepsze brzmienie, fajnie podkreślony bas, dobrze zaznaczoną dynamikę.

Kupiłem te X7, jestem zachwycony. Nie ma szans żeby wypadły z uszu, a dźwięk jak na BT jest świetny. 

Wielkie dzięki za pomoc 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...