Skocz do zawartości

Kino domowe pod choinkę do 2 tys. Kobieta prosi o pomoc :P


Anna Gosia Turska

Recommended Posts

1 godzinę temu, slaw0001 napisał:

Kolego po co te złośliwości? To nie dla Ciebie prezent to się tak nie napinaj. Wesołych

Hehe. Ja to pisalem normalnie bez zlosci :)

Emocje sa niepowiem bo fajny temat ale wszystko z uśmiechem na twarzy. 

Ania tak sie zastanawiam czy przypadkiem meza nie ma w domu wyjechal i wraca w wigilie,a ty w miedzy czasie mozesz calosc pod choinke umiescic. Mieliscie przeplyw gotowki w zwiazku z wyjazdem meza dlatego jakies bony podarunkowe nie wchodza w gre. Do tego tesknota za nim sprawila takie szalenstwo z twojej strony. Napisz czy zgadlem hehe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anno droga, rozumiem, że czas nagli, ale mimo wszystko odrobinę chłodnej głowy zalecam ;) 

Nie wiem, czy zdążyłaś się zorientować, ale po forum kręcą się tzw. branżowcy, którzy udzielają porad, jednocześnie mając takowy sprzęt w sprzedaży w swojej ofercie.

Co więcej, dają całkiem niezłe rabaty, więc sprzęt w budżecie, który znajdziesz sama np. na alledrogo, u nich możesz dostać po prostu lepszy. I, co nie jest bez znaczenia, w przypadku "przestrzelenia" zawsze można wymienić na inny, czy nawet zwrócić.

Oczywiście nie namawiam i zrobisz, jak uważasz, kupisz tam, gdzie sama będziesz chciała, ale w tej sytuacji polecam wybrać sprzedawcę, u którego opcja wymiany/zwrotu nie będzie stanowiła żadnego problemu. Wtedy ryzyko w zasadzie jest żadne :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu a ja proponuję byś coś z propozycji wybrała i od razu kupiła, za dużo się nie zastanawiaj:) jakieś dwa miesiące temu prosiłem tylko o pomoc w wyborze głośnika centralnego chyba za jakieś 1500zł:) po dwóch miesiącach stanęło na tym, że mam sprzęt za 14tyś :P jestem biedny ale szczęśliwy :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2018 o 07:58, Anna Gosia Turska napisał:

http://www.rtvmax.pl/Sklep/TAV-606-v-3,2,0,355,3944.htm

http://www.rtvmax.pl/Sklep/TAV-606-v-3,2,0,355,3944.htm

czy taki zestaw jest ok?

Unikaj tego sklepu. Nie ma polskiej gwarancji.

Ale.tak te kolumny są sensowne. Obok stawiam quadral 6500 i Polk audio t531.

Do tego elektroniką Onkyo 686 jeśli możemy nieco poszaleć lub Yamaha 485 jeśli trzymany się ceny.

Piotr

Ps. Tak to prawda dla forumowiczów są lepsze ceny niż na Allegro!

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4home ona juz wybrala. Podala link. Jest info z 1strony. Teraz nie odpowie bo po co. Ciekawe czy bedzie wiedziala, ze jeszcze kable glosnilowe sa potrzebne i jakis kabelek hdmi. Inaczej maz poczeka i kupi kable po swietach albo zwroci calosc :) ale bedzie mial za to wiecej czasu zeby zajasc sie kochana zona w swieta, a nie wlanczac kina i grac na konsoli :)

Edytowano przez modelarz01
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...