Skocz do zawartości

Słuchawki BT ok. 500zł


Recommended Posts

Cześć

Poszukuję słuchawek do ok. 500 zł. Głównie do muzyki, zależy mi na tym żeby nie były zbyt ciężkie i nadawały się do słuchania poza domem lub np. na siłowni. Do tej pory rozważałem ATH-AR3BT, lecz jak dla mnie kosztem dużego basu znika w nich wokal. Bliżej mi do wybrania JBL E55BT i mam co do nich pytanie - czy dźwięk z nich nie będzie mocno słyszalny na zewnątrz? I w drugą stronę - czy będąc na zewnątrz odgłosy otoczenia nie będą zakłócały muzyki? Mam także pytanie odnośnie tego typu słuchawek - czy dźwięk przez kabel, gdy są wyłączone różni się od dźwięku włączonych słuchawek? Czy ich włączenie powoduje uruchomienie jakiegoś przedwzmacniacza? Prosiłbym też o inne propozycje nad którymi warto się zastanowić. 

Edytowano przez flo412
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku słuchawek bezprzewodowych, jeśli istnieje możliwość ich pracy przewodowa działają jak zwykłe słuchawki na kablu. Brzmienie na kablu i bez zależy od tego jaka jak brzmi elektronika podłączona w danej chwili. Dlatego zwykle te same słuchawki brzmią inaczej po kablu niż bez. Czasem jeśli słuchawki posiadają tryb ANC do pracy przewodowej, wtedy działa w nich elektronika wbudowana w słuchawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...