Skocz do zawartości

Pomoc z lokacją kolumn


Maciej Piechowiak

Recommended Posts

Witam, kilka dni temu zakupiłem swój pierwszy w życiu zestaw stereo. W momencie kupowania gdzieś tam po głowie chodziły mi sprawy okablowania i jak to ulokować, ale w momencie odsłuchów byłem tak nakręcony że nie przejąłem się za bardzo. Ostatecznie doszło do sytuacji w, której nie mam co zrobić z kolumnami podstawkowymi (Polk Signature s20). Amplituner postawie na stoliku, półce natomiast poza tym, że mam ogarnięte miejsce na krótszej ścianie to z kolumnami jest problem. Nie stać mnie na solidne metalowe standy, żeby rozlokować kolumny w pewnej odległości od siebie i żeby wogóle je postawić na wysokości uszu, a słyszałem, że meble to niezbyt dobra podstawa i może negatywnie wpłynąć na dźwięk. Poradzi ktoś? Ewentualnie standy do max 400zł za parę, mam też stolarzy w rodzinie, ale nie wiem, czy drewno się nada? W salonie mam zestaw kolumn na podłodze i dźwięk nie uległ zmianie, ale to są wielkie Altusy, a te idą do mojego pokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...