Skocz do zawartości

pomoc


Szymon Zakrzewski

Recommended Posts

Witam moje pytanie na początek jest takie czy są gdzieś(jeśli tak to gdzie konkretnie)sklepy z wypożyczeniem sprzętu -wzmacniacza,kolumn (mam już coś na oku ale to później)celem dalszego zakupu-lecz zależy mi na odsłuchu konkretnie w moim pomieszczeniu pozdrawiam.(ps interesują mnie województwa takie jak Podlaskie i Mazowieckie,bylem w planecie dźwięku i coś takiego mi zaproponowano)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Q21 napisał:

Zapraszamy do nas. A jakim zestawem jesteś zainteresowany?

kolumny to Tonsil altus 380 a wzmacniacz hm,,,,no właśnie i tu jest problem mam yamahę zintegrowana ale zastanawiam się nad AMPLITUNER KINA 9.2 ONKYO TX-RZ830 czy to dobre zestawienie?bylem na targach ostatnio na żywo ogromna przepaść miedzy 280 a 380 lecz moim zdaniem nie sa warte tej ceny 

5 minut temu, Szymon Zakrzewski napisał:

kolumny to Tonsil altus 380 a wzmacniacz hm,,,,no właśnie i tu jest problem mam yamahę zintegrowana ale zastanawiam się nad AMPLITUNER KINA 9.2 ONKYO TX-RZ830 czy to dobre zestawienie?bylem na targach ostatnio na żywo ogromna przepaść miedzy 280 a 380 lecz moim zdaniem nie sa warte tej ceny 

tak już na marginesie kolega kupił ostatnio AMPLITUNER DENON AVR-X2500H zupelnie inaczej to gra niz u mnie chodzi mi o barwę jest jakby miększa od odsłuchu yamahy 

10 minut temu, Szymon Zakrzewski napisał:

kolumny to Tonsil altus 380 a wzmacniacz hm,,,,no właśnie i tu jest problem mam yamahę zintegrowana ale zastanawiam się nad AMPLITUNER KINA 9.2 ONKYO TX-RZ830 czy to dobre zestawienie?bylem na targach ostatnio na żywo ogromna przepaść miedzy 280 a 380 lecz moim zdaniem nie sa warte tej ceny 

tak już na marginesie kolega kupił ostatnio AMPLITUNER DENON AVR-X2500H zupelnie inaczej to gra niz u mnie chodzi mi o barwę jest jakby miększa od odsłuchu yamahy 

pomieszczenie to 35m bardzo dobrze wygłuszone 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdź proszę, że dobrze zrozumiałem - masz Tonsil Altus 380 i szukasz nowego wzmacniacza/amplitunera. Jeśli tak, to najpierw podaj, jakie będzie wykorzystanie systemu - czy tylko muzyka, czy także kino domowe. W przypadku muzyki, jakie zazwyczaj gatunki muzyczne słuchasz, jakie preferujesz brzmienie. Jaki mamy budżet na zakup nowego urządzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Tonsil Altus 300 chciałbym dokupić Altusy 380 i wzmacniacz czytałem ,ze te wzmacniacze maja możliwość odsłuchu w niezależnym stereo chciałbym i do stereo i do kina domowego czy jest taki wzmacniacz żeby to rozdzielił ?chciałbym żeby były dwie nie zależne końcówki bo nigdy 5,1 i w zwyż nie zagra dobrego stereo a czytałem ze Onkio ma ta możliwość być może ze sa jeszcze ine wzmacniacze muzyka przeróżna oprócz może metal jak wygląda wypożyczenie sprzętu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, S4Home napisał:

Serio sprzedaj te 300tki póki jeszcze są na nie chętni. Nie rób błędu i nie kupuj jeszcze gorszego badziewia 380. Kup normalne kolumny!

Piotr

nie nie sprzedam tych 300ek gdyż sa to pierwsze gdn-oskie głośniki nie porównywalne do tych nowych po za tym sentyment mam ich 20lat owszem może nie graja jak Persona ale ,,,,mam określony budżet na kolumny nie wydam więcej jak 6max 7 tys lubię czyste niskie tony nie twarde po prostu szukam swego dźwięku i tak wiem ze za ta kasę go nie znajdę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 21.12.2018 o 13:03, S4Home napisał:

Za 7 tysięcy kupisz kolumny o 3 klasy lepsze:)

Heco 1000 poniżej budżetu jest znacznie lepsze. Nie mówiąc o innych. Daj na luz. Udaj się po świętach na odsłuch. Bo szkoda wywalać kasę na sentyment. 

Piotr

Witam,w takim razie jest taka możliwość byście wysłali mi te  kolumny na odsłuch do mnie gdyż chciałbym je odsłuchać u siebie a nie w salonie jeśli tak to jakie trzeba spełnić warunki pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...