Skocz do zawartości

wzmacniacz do Dali zensor 7


olifieru

Recommended Posts

Dnia 31.08.2019 o 14:14, Piękny Marian napisał:

Przeglądałem wiele ofert tego chromecast audio i nigdzie nie trafiłem na informacje o wyjściu analogowo-optycznym jak można sie nie chwalić taka funkcja albo to nie nieprawda.

Zobacz jak się ładnie świeci 🙂

4C7364B0-C319-4278-98FE-0BE27B0D8836.jpeg

Tylko tak jak Przedmówcy pisali potrzebujesz kabelek albo przelotkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Piękny Marian napisał:

Dzięki Inferno za przekonywające foto. Mam Dali Zensor7 i PM6006 chciałbym wykupić bezstratnego Tidal-a czy Chromecast audio zapewni satysfakcję z jakości dźwięku w porównaniu do NA6006 który niestety jak na razie jest poza moim zasięgiem finansowym?

Może to Cię przekona: http://hd-opinie.pl/8537,audio,transport-cyfrowy-za-grosze-lepszy-od-sprzetu-za-tysiace-chromecast-pomierzony.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także polecam tego chromecasta. Jako urządzenie sieciowe w roli transportu cyfrowego sprawdza się bardzo dobrze.

Stosunek cena jakość jest nie do pobicia. Po analogu gra gorzej ale to raczej normalne.

Moim zdaniem warto inwestować w tego typu urządzenie jeśli to ma przekładać się na wybór lepszych kolumn czy też wzmacniacza. Zdecydowanie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Bez porównania lepiej.

Marantz 6006 ma też złącze cyfrowe więc chromecasta wykorzystujesz jako transport. Zagra lepiej od wyżej wymienionych amplitunerów.

12 godzin temu, Piękny Marian napisał:

Chromecast ma łączność z siecią tylko po Wi-Fi? Czy obsługuje Tidal-a  i YouTube ?

tak. On nie ma złącza lanowego. Wszystkie informację są na stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Dnia 1.09.2019 o 21:18, Inferno napisał:

Zobacz jak się ładnie świeci 🙂

4C7364B0-C319-4278-98FE-0BE27B0D8836.jpeg

Tylko tak jak Przedmówcy pisali potrzebujesz kabelek albo przelotkę

Witaj, czy aplikacja (jak to jest?) na smartfona obsługująca tego chromecasta pozwala regulować głośność, mam stary ale jary jeszcze wzmacniacz Yamahy niestety bez pilota i byłoby mi wygodnie? Niczego bym nie szukał brzmienie tego wzmacniacza jest super nawet po odsłuchu CYRUS one CAST którego testowałem 2 tygodnie.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Potrzebujesz aplikacje żeby skonfigurować CHROMECAST AUDIO jest to Google Home

Jeżeli używasz np SPOTIFY i obsługujesz z telefonu to z tej aplikacji sterujesz natężeniem dzwieku, zmianą utworu, tworzeniem playlist.Telefon robi za pilota.

Poczytaj sobie 

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, S4Home napisał:

Tak, w większości aplikacji masz możliwość regulacji dzwieku.

Kosztuje to na tyle mało że to i tak warte zakupu urządzenie.

Chociaż mając stara Yamahe nie masz pewnie wejścia cyfrowego?

Wowczas IEAST M30PRO podłączony analogowo gra lepiej. I ma pilota.

Do czego służą klawisze numeryczne pilota, czy wejscie liniowe tego cacka jest też regulowane (siła głosu) bo wykorzystałbym go do mojego TV który teraz ma podłączony pod moją Yamahe z wyjścia słuchawkowego i przyznam jak  na TV chodzi znakomicie. Miałbym wtedy "ala" sterowanie pilotem mojej Yamahy, siła głosu i przełączanie wejść między TV a streamerem i wystarczy, przy gramofonie mogę ostatecznie  podejść. S4Home a możesz coś takiego polecić tylko jeszcze o odbiornikiem Bluotooh?

Panowie wielkie dzięki za szybką odpowiedź!!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...