Skocz do zawartości

Pomoc w podłączeniu amplitunera do tv


klaudia229

Recommended Posts

Witam, ponieważ nie jestem obeznana w tym, w sklepie rtv podpowiedziano mi żeby zakupić kabel cinch aby podpiąć amplituner do tv, jest jeden wtyk cinch do aplitunera i jeden do tv, aby można było słyszeć dźwięk z kolumn które są podpięte do amplitunera. Wcześniej kupiłam kabel hdmi jednak okazało się że w amplitunerze nie mam takiego wejścia, a wcześniej niestety tego nie sprawdziłam. Próbowałam na wiele sposobów, ale jednak nie mogę sobie z tym poradzić.

Przesyłam zdjęcie wejść amplitunera oraz tv (w które gniazda dokładnie mam złożyć te kable w obu urządzeniach?), oraz po wpięciu jaką mam wybrać funkcję w amlitunerze? Input, dvd, vcd?

 

Bardzo proszę o pilną pomoc

 

IMG_20181221_152423.jpg

amlituner.jpg

IMG_20181221_152443.jpg

tv.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze , ile masz kolumn podłączonych do ampli ? 

Po drugie , albo jak wyżej dac , albo taki kabel https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/kabel-hama-jack-3-5-2xcinch-2m-2?gclid=EAIaIQobChMIi__iz6Ox3wIVyOWaCh2lBgltEAQYAyABEgKpVvD_BwE&gclsrc=aw.ds i wyjść z tv przez złącze słuchawkowe . Nie po audiofilsku, ale na tym VK różnicy nie będzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mkk napisał:

Po pierwsze , ile masz kolumn podłączonych do ampli ? 

Po drugie , albo jak wyżej dac , albo taki kabel https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/kabel-hama-jack-3-5-2xcinch-2m-2?gclid=EAIaIQobChMIi__iz6Ox3wIVyOWaCh2lBgltEAQYAyABEgKpVvD_BwE&gclsrc=aw.ds i wyjść z tv przez złącze słuchawkowe . Nie po audiofilsku, ale na tym VK różnicy nie będzie. 

No dokładnie z tym sprzętem tylko tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Elizjum7919. napisał:

No dokładnie z tym sprzętem tylko tak?

Dwie kolumny są podpięte

czy wpinając jack do tv, będzie możliwość sterowania, czy chcę aby głos był z głośników telewizora, czy z kolumn?

Tak aby nie trzeba było za każdym razem ściągać telewizora, bo chciałabym żeby kabel jack był ciągle wpięty i była możliwość sterowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...