Skocz do zawartości

Kino Klipsch - aż tak źle?


S4Home

Recommended Posts

Witajcie.

Natknąłem się dzisiaj na ciekawą recenzje nowego serialu kolumn do kina opartego o nowe kolumny klipsch z linii reference. Nie mylić z premier!!

 

https://www.whathifi.com/reviews/klipsch-reference-base-2018-home-cinema-package

 

Zestaw został bardzo skrytykowany a ocena 3 gwiazdki stawia go w słabym świetle. Jakie jest wasze zdanie? 

 

O ile nowe 620 taki są porównywalne do strasznego modelu r26F i akceptowalne. O tyle nowy model centralnego R34C może nieco namieszać. Faktycznie jak napisano jest dość ostry i prezentuje jasny przekaz dialogów. Nie do końca naturalny. 

Z kolei jego starszy i wyższy brat model 440c z linii premier jest wybitnie dobry. 

Obawiam się że może nastąpić kumulacja opinii. Te z 440 mogą przejść na 34c i na odwrót. 

 

Starsze modele subwoofer o oznaczeniu r10 oraz r12 SW także należały do bardzo udanych konstrukcji.

 

Ale czy faktycznie cały set wypada aż tak źle? Jakie jest wasze zdanie.

 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe trzeba by posluchac zreszta sam wiesz jak to z recenzjami bywa:)mysle ze jak seria stanie sie bardziej popularna  to mozna bedzie sobie wyrobic bardziej wiarygodna opinie.ale wygladowo bija na glowe poprzednie modele:)co niestety musze przyznac:)a odsluchowo hmmm co kto lubi mi tez nie polecano laczenia klipscha z yamaha:)a jak dla mnie jest elegancko:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...