Skocz do zawartości

Cena/jakość 6-7 tys.


rakins

Recommended Posts

8 godzin temu, S4Home napisał:

Wstępna selekcja jest ważna jeśli nie mamy zielonego pojecia o niczym. Ale pamiętajmy że te kolumny czy wzmak i tak nie zagrają w ten sposób w domu. To co "odsiejemy" jako wybór w salonie może w domu zagrać najlepiej.

 

Piotr

Witam Piotrze, coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że trzeba zacząć wypożyczać, a nie marnować czas na salony. Bo jak się okaże,  że Yamaha 803, którą praktycznie skreśliłem, w domu będzie grała dużo lepiej niż Onkyo 8270?? Druga strona medalu to fakt, że nie do końca wiemy czy w trakcie odsłuchów wszystkie sprzęty grają na równym poziomie i czy nie ma tam choć małej ingerencji panów z salonu? taka moja mała dywagacja ale też wniosek z twojego wykładu na temat odsłuchu. Jak się kupuje sprzęt na przynajmniej 10 lat, to trzeba wszystko sprawdzić? Cóż chyba powoli zbliża się czas wypożyczeń? Pozdrawiam?  

Edytowano przez rakins
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zgadzam się w 100 procentach. 

Osłuchani, doświadczeni użytkownicy mogą tak słuchać. Bo sprawdzili możliwości akustyczne i zmiany które z tego wynikają. Nowi?

Co z tego że facet w salonie nakręca na lepszy model wzmaka. Skoro w docelowym pomieszczeniu może się okazać że granicę tycznie jak model niższy. A warto było na przykład wrzucić różnice do kolumn. 

Wprowadziłem tą opcję wypożyczenia tu na forum nie z ciekawości. Tylko z oświadczenia. Pomysł podparty był wcześniejszą analiza. Weźcie pod uwagę że dla salonów, dla nas to koszty. Więc w tym przypadku wyciągamy rękę do potencjalnego klienta. To zadkosc. 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

@rakins Szukaj Sansui, ale musiałbyś podpytać, które modele. Poczytaj temat klubowy. 

Ja rozwiązałem sprawę pilota następująco. Od TV jack 2x rca. Steruję głosem na pilocie z TV. Do filmów jakość wystarczająca. Muzyka Chromecast Tidal Master i sterowanie głośności z telefonu. Cd są odtwarzacze, gdzie można sterować głośnościa z pilota odtwarzacza. Np. Marantze. 

Mam jakość i więcej mi nie trzeba. 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...