Skocz do zawartości

Dylematy DAC'owe


bastaz

Recommended Posts

Mam swoj sprzet w postaci Xindak A06 i Klipsch F3. Mam tez dwa DACi: Pro-ject Box S FL oraz CA Dacmagic 100. I tak sobie slucham i przelaczam pomiedzy jednym a drugim i nie wiem, no naprawde nie wiem na ktorym lepiej gra... oraz ktory zostawic, czy oba sprzedac i kupic cos lepszego, czy zostawic oba... 

Takie przedświąteczne rozterki z prośbą o sugestie ;) 

Edytowano przez bastaz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, audiowit napisał:

Jeśli nie slyszysz rożnicy to sprzedaj caly system i zacznij od nowa.

Mogę pokazać ten post mojej żonie? ?(jako radę bardziej doświadczonego kolegi) Tyle ze musisz mi numer telefonu na priva wysłać jak coś to będzie do Ciebie dzwonić ?

Wesołych?

Edytowano przez Inferno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pboczek napisał:

Wallace dobrze pisze. Jak długo je masz?

Pro-jecta mam 3 miechy, dacmagica tydzien ;) 

8 godzin temu, wallace napisał:

nic nie rób, słuchaj, ciesz się muzyką, a z czasem sam stwierdzisz, który wolisz bardziej.

Slucham i sie wkurzam, bo nie wiem ktory wybrac ;)

23 godziny temu, kukocz napisał:

Jeżeli faktycznie nie słyszysz różnicy to sprzedaj tego na którym mniej stracisz. 

Możesz też pójść inną drogą i zostawić sobie DACa, który jest bardziej funkcjonalny, np. ma więcej wejść cyfrowych. Kryteriów wyboru jest wiele...? 

Oba kupilem uzywane za przyzwoite kwoty oraz oba maja po jednym optyku. Ogolnie to mam do podlaczenia chromecasta audio, dekoder nc+, xboxa, telewizor. Wszystko po optyku. Mam jeszcze zapasowy dac fiio oraz konwerter z optyka na coaxial. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z urządzeniami (ich ilością) mozesz rozwiązać poprzez zakup takiego jakby rozgałęziacza

http://www.cypeurope.com/store/store/app/product/AU-D41/4-Way-Digital-Audio-Switcher

Natomiast patrząc na wnętrze projecta ... to zostawiłbym sobie tego CA dac 100

(a tak w ogóle to sprzedałbym w cholere obydwa i kupił v90 albo wolfa 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Fafniak napisał:

Problem z urządzeniami (ich ilością) mozesz rozwiązać poprzez zakup takiego jakby rozgałęziacza

http://www.cypeurope.com/store/store/app/product/AU-D41/4-Way-Digital-Audio-Switcher

Natomiast patrząc na wnętrze projecta ... to zostawiłbym sobie tego CA dac 100

(a tak w ogóle to sprzedałbym w cholere obydwa i kupił v90 albo wolfa 2

Powiem szczerze, ze nie pomyslalem o tym? rozdzielaczu. A to nie bedzie psuc sygnalu?

NIe chce na razie inwestować w audio (musze auto zmienić), jedynie tylko myślałem o wymianie kolumn, ale to w przyszlym roku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...