Skocz do zawartości

Bang & Olufsen a9 plus coś dodatkowego


xplosion

Recommended Posts

Witam forumowiczów,

może ktoś z was coś doradzi,  architekt kończy mi właśnie robić projekt mieszkania i ustawił mi na froncie 2 głośniki:

BanG&Olufsen A9 , na zdjęciach załączam małą wizualizację, może ktoś z was może miał z tym styczność i ma jakąś wiedzę czy zagra to w miarę porządnie?, mało opinii jest na ich temat na stronach polskojęzycznych. Z wyglądu wyglądają dobrze i pasują do wnętrza, nie wiem czy jest jakaś w podobnej stylistyce lepsza alternatywa.

dodatkowo chciałbym coś wybrać na tył za kanapą, tam za dużo możliwości nie mam ponieważ chciałbym, żeby te głośniki były przy suficie, który będzie obniżony o jakieś 7-8 cm, 

do tego jakiś fajny pasujący do całości głośnik środkowy ( centralny )

no i zapewne do tego wszystkiego należałoby wybrać jakiś wzmacniacz.

z góry dzięki za każdą wskazówkę 

48412405_1446443725491464_8660103001723109376_n.jpg

9.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co chcesz w ogóle tym uzyskać, zastanowiłeś się chwilę, na czym w sferze audio Ci zależy? ma to być stereo do słuchania muzyki, czy wielokanał do projekcji filmowych (z uwzględnieniem przynajmniej systemu 5.1)? Jeżeli ma to być system wielokanałowy, to surround'y na upartego mogą być w/pod sufitem, aczkolwiek nie jest to najszczęśliwsze ustawienie.   

Architekt zadba o to, żeby to przede wszystkim wyglądało (i żeby mógł jeszcze kilka PLNów na tym przytulić), a audio ma przede wszystkim grać - taka jest jego rola. Swoją drogą jedno drugiego nie wyklucza. Nie oceniam tego konkretnego wyboru, nie słyszałem tego wynalazku (mówię otwarcie), ale wcale nie jest powiedziane, że w tych pieniądzach nie można dużo lepiej. Po prostu zalecam tylko dużą ostrożność i odrobinę chłodnej głowy. Tak ze świątecznymi pozdrowieniami ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70% to zapewne słuchanie muzyki, oglądanie tv, na upartego nie muszę mieć kina domowego jeśli te głośniki dla surround w suficie średnio się sprawdzą,

zastanawiałem się nad phanton devialet również, ale te kolorystycznie ( a z tego co widziałem na stronach są tylko białe ) nie będę pasowały,

szukajac kompromisów padło na A9, jak to gra nie mam pojęcia, jest to stylistyczna propozycja architekta, który zapewne nie zna się na dźwięku, a dobiera coś co pasuje do wnętrza wyglądem 

Edytowano przez xplosion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...