Skocz do zawartości

Pomoc z doborem słuchawek do ok. 400-500 zł


Recommended Posts

Cześć!

Potrzebuję pomocy bardziej doświadczonych w doborze słuchawek bezprzewodowych :) Rynek jest totalnie zapchany różnymi markami, różnymi modelami i pomimo paru prób i godzin surfowania po Internecie nadal nie wiem, w co powinienem celować! Dotychczas korzystałem głównie ze słuchawek dokanałowych (np. od KZ-ED), z nausznych - bezprzewodowe Modecom MC950B i przewodowe AKG K518 DJ. Z obu modeli byłem bardzo zadowolony, w AKG nie odpowiadały mi jedynie długość kabla i małe nauszniki - był wyraźny dyskomfort a uszy po godzinie, dwóch, trzech słuchania po prostu bolały. 

Na co dzień słucham... różnej muzyki. Ale głównie zakrawającej o elektroniczną. Czasem zdarzy się jakaś muzyka klasyczna. Zależy mi na, oprócz fajnego brzmienia, dostatecznym bassie. Ale nie takim, który rozwali słuchawki od środka :D tylko będzie po prostu wyczuwalny. Coś jak w AKG, w nich nie był nachalny, ale ciągle czułem jego obecność. 

Dotychczas starałem się zamykać w 200 zł jeśli miałem kupować słuchawki, ale chciałbym spróbować czegoś droższego, a więc lepszego. Muzyka stanowi większą część mojego dnia, więc fajnie byłoby to potraktować jako inwestycję :D Myślę, że 400-500 zł byłoby ok kwotą dla słuchawek nausznych z - koniecznie - łącznością Bluetooth. Nie wiem czemu, ale radiowym falom jakoś nie ufam, słyszałem też, że słuchawki potrafią przerywać / tracić sygnał. Z Bluetoothem nie miałem problemów, a jego obecność w większości urządzeń jeszcze bardziej przekonuje. Z tego co przeglądałem jakieś rankingi internetowe, przeważają AKG, Sony, Sennheiser itd. Pamiętam też o Sudio Regent, ale o nich z kolei mówi się, że komfort albo wygląd jest ponad dźwięk i w tej cenie można znaleźć lepsze słuchawki. 

Dzięki z góry za wszelkie odpowiedzi i rady! :D

 

 

Edytowano przez taitikas
Błąd interpunkcyjny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...