Skocz do zawartości

Onkyo tx-l20d + głośnik bluetooth


ksyn

Recommended Posts

Witajcie,

Czy ktoś próbował podłączyć głośnik bluetooth (tutaj akurat JBL FLIP 3) do amplitunera Onkyo tx-l20d lub innego onkyo ? Jestem ciekaw czy jest to możliwe przez oprogramowanie.
Jako alternatywę zastanawiam się nad podłączeniem takiego nadajnika bluetooth do wyjścia słuchawkowego:

https://pl.gearbest.com/usb-gadgets/pp_009771691220.html?wid=1433363

Tylko nie wiem czy możliwe jest jednoczesne przesyłanie dźwięku na glośniki i na gniazdo słuchawkowe (aby wszystkie głośniki grały jednocześnie).

Ostatnim rozwiązaniem - ale nie wiem czy poprawnym, jest podłączenie tego adaptera do wyjścia jednego z głośników (lub dwóch głośników jednocześnie). Nie wiem tylko czy czegoś nie uszkodzę.

Planuję zakupić ten amplituner z głośnikami DALI ZENSOR 3 dlatego nie mam w tej chwili możliwości przetestowania tego, a chciałbym się upewnić że jest to możliwe przed zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych,

ad 1 - przesyłając dzwięk przez gniazdo słuchawkowe - głośniki przestają grać, nie ma możliwości przesłać dzwięku na te 2 źródła jednocześnie (wedle instrukcji).

ad 2 - podłączenie transmittera bluetooth bezpośrednio do wyjścia głośnika raczej nie jest dobrym pomysłem...

Czy ktoś ma jakiś pomysł jak podłączyć do onkyo tx-l20d głośnik po bluetooth ?
Zależy mi odtwarzać dźwięk sporadycznie na dodatkowym głośniku w kuchni (jest połączona z salonem) ale nie chce ciągnąć przewodów.
Lub może ktoś może polecić tani głosnik fireconnect ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...