Skocz do zawartości

Pylon Opal Monitor


Grzegorz Walkowiak

Recommended Posts

Witam, poszukuje odpowiedniego wzmacniacza do tych kolumn , udało mi się je odsłuchać w zestawieniu z Nad C356bee i w tym zestawieniu byłem bardzo zachwycony . Dźwięk był odpowiednio dociążony , góra nie była ostra ... tak jak lubię i bas którego nie spodziewałem się po tych monitorach . Ale do rzeczy , zależy mi na większej funkcjonalności zestawu i zastanawiam się nad nowa seria od tego producenta i modelu Nad c368 z mdc mógłby mi na początku zastąpić cd . W dobie Spotify i tidala to chyba dobra opcja . Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli budżet daje Ci możliwość zakupu modeu NAD C368 z kartą BluOS 2, to oczywiście takie rozwiązanie rekomenduję. Najnowsza seria C368 w stosounku do C356 BEE oferuje trochę jaśniejsze, ale przy tym także bardziej swobodne, analityczne brzmienie. Jako tańsza alternatywa można zbudować system na bazie wzmacniacza NAD C356 BEE z zewnętrznym odtwarzaczem np. WXAD-10.

Serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wxad - 10 to chyba dobra opcja zrobienie z dowolnego wzmacniacza kombajna ze spotify itd. Czy jakość nie będzie jakaś tragiczna w stosunku np. Do płyty cd . Musiałbym posłuchać 368. A co do kolumn pylon monitor to chyba dobre połączenie z nad , jak panowie myślą . Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, S4Home napisał:

Jeśli 356 ci się podobał to 368 nie będzie. 

I wtedy proponuje iść w 356 jako że ma świetną cenę i do tego wspomnianą Yamaha albo malinka. 

Ewentualnie możesz się rozglądać za magnatem mr780.

Piotr

A co ma pan na myśli ? 368 nie ma nic z charakteru 356 . W czym są różnice . Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze :) wiem na czym stoję . A co do Nada 356 czy może coś innego polecacie , zależy mi na dobrej dynamice , dociazony dole i nie ostrej górze. No to muszę się spieszyć bo 356 chyba już nie produkują . Pylony z nadem naprawdę fajnie grały i na kolumny jestem zdecydowany tylko ciagle myśle o wzmacniaczu , żeby tez mógł być bardziej przyszłościowy wrazie zmiany na większe kolumny . Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich forumowiczów ponownie, decyzje jakie padły do nad 356 używany bądź nowy jak mi się uda w dobrej cenie :) dziekuje wszystkim za pomoc A tak jeszcze ostatnie pytanie , co sądzicie o Atoll IN100 SE , wiem że ten wzmacniacz do opali monitor to trochę przesada ale chyba jest mocno rozwojowy na przyszłość i myślę że brzmienie odpowiadało by moim preferencją, co sądzicie.  Pozdrawiam :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...