Skocz do zawartości

Dokanałowe bezprzewodowe


Recommended Posts

Ktore sluchawki lepsze? Beyerdynomic Byron BTczy Sennheiser CX 6.00 BT. Czy te modele są lepsze od JBL  E25BT ktore mialem poprzednio? A moze jakies inne dokanalowki bezprzewodowe? Zalezy mi glownie na jakosci dźwięku, wyczuwalnym basie ale nie za mocnym. Budzet ok. 300zl. Z gory dziekuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyerdynamic Byron BT to bardzo dobre słuchawki, powinieneś być zadowolony z przesiadki.

W kwestii polecanych KZ, zgodzę się jeśli chodzi o brzmienie, sama użytkuję (co prawda inny model), miałam też okazję słuchać innych propozycji KZ i wypadają naprawdę fajnie, szczególnie w takich cenach. Jednak jeśli zależy Ci na wytrzymałości i nie obchodzisz się ze słuchawkami "jak z jajkiem" to powinieneś wiedzieć, że po roku - raczej standardowego użytkowania - kable będą do wymiany (są bardzo delikatne), gumki też wyjątkowo szybko luzują się i lubią wypadać więc warto od razu zaopatrzyć się w zapas. 

Ja sama do 300zł wybrałabym MEE Audio X7 ze względu na wygodę i komfort użytkowania, świetne brzmienie (potwierdzone przez odwiedzających tegoroczne Audio Show), długo działającą baterię i wytrzymałość. Brzmienie dynamiczne, z lekko podkreślonym basem, 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenia moje i moich znajomych potwierdzają mi, że konstrukcyjnie nie należą do najbardziej wytrzymałych. Wiadomo, kable są wymienne, chociaż chciałoby się MMCX (ale nie ma się wszystkiego co się chce, szczególnie w dobrej cenie ;) ). We wszystkich modelach które widziałam, a które rzeczywiście są używane, a nie eksponowane na półce, kabel przy samym wtyku od strony słuchawek ledwo siedział. W kwestii brzmienia jestem bardzo na tak, ale nie kupuję słuchawek po to, by wymieniać w nich co rok wszystkie akcesoria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...