Skocz do zawartości

Słuchawki wokółuszne do 500 zł


Recommended Posts

Z jednej strony słuchawki z mocnym basm brzmią efektownie, bo każdy strzał może brzmieć jak potężny wybuch, z drugiej strony wielu graczy preferuje słuchawki o bardzo szczupłym basie i podkreślonej nie tyle górze co niższym jej zakresie i wyższym zakresie średnich tonów, bo każdy szelest wtedy jest bardziej wyraźny. Cloudy są z jednej strony  słuchawkami wyraźnie przekazującymi szelesty a z drugiej mają silny bas. Posłuchaj Arctis 5 i sam się przekonasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Odświeżam temacik bo miałem dziś na głowie Arctis 5. Mniej więcej o takie brzmienie, jakie oferują te słuchawki mi chodzi. Spoko bas, nic nie kuje po uszach, nadają się do muzyki, w grach jest świetnie. Nie wiem jak to działa bo sądziłem, że za dźwięk głównie odpowiada silnik gry, ale Arctis 5 bardzo dobrze pozycjonują dźwięk. Niestety nie mogę ich kupić bo mają obracane nausznice i nie założę ich sobie sam na łeb (niepełnosprawność), a nie będę co chwilę wołać domowników.

Wolałbym też słuchawki półotwarte, w zamkniętych dziwnie się czuję, jakby ciśnienie w nausznicach się zmieniło ?

Znajdę słuchawki półotwarte, grające podobnie do Arctis 5, które się nie składają aż tak jak one w kwocie do 500 zł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...