Skocz do zawartości

wzmacniacz czy integra do Tannoy M4


MDMA66

Recommended Posts

8 minut temu, 1Ender napisał:

Wyjaśnił dlaczego? Ja bym był ostrożny. Albo odpuścił. Jest inny dac na OLX, zaraz dam linka. 

Bo ma gdzieś ludzi którzy rezygnują w "tzw. miedzyczasie" i nie odbierają.

Proste

 

Ps i nie piszę tu o tym konkretnym przypadku tylko o pewnej "zasadzie"

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast z punktu kupującego mam kilka "ale". Pierwszym z nich jest mod dodany wzmacniacz słuchawkowy. Nie wiem kto go zrobił. Czy sprzedający czy producent. Jeśli sprzedający to czemu nie dał jednego zdjęcia wnętrza. Można byłoby wyliczać. Tu chodzi o ok 400zł. Z punktu odniesienia Hi-Fi śmieszna kwota. Z punktu widzenia średniej płacy ok 12%. Jak to się mówi każdego szkoda. Sprzedajesz użyty sprzęt na odległość, trzeba się trochę naprodukować. Ja wolę się kilka razy zastanowić, a to że zadaje dużo pytań sprzedającemu, to jest to chyba normalne.

 

Myśle jeszcze nad Audiotrak Prodigy Cube Black Edition w X-Com idzie zakupić za 390zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MDMA66 napisał:

Natomiast z punktu kupującego mam kilka "ale". Pierwszym z nich jest mod dodany wzmacniacz słuchawkowy. Nie wiem kto go zrobił. Czy sprzedający czy producent. Jeśli sprzedający to czemu nie dał jednego zdjęcia wnętrza. Można byłoby wyliczać. Tu chodzi o ok 400zł. Z punktu odniesienia Hi-Fi śmieszna kwota. Z punktu widzenia średniej płacy ok 12%. Jak to się mówi każdego szkoda.

Całkowicie zrozumiałe, ja też nei lubię tracić kasy. Ale to nie zmienia sytuacji że 'za pobraniem' nie rozwiązuje problemu oszustwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie. Potestowałem przez te dwa tyg sprzęt, jest zacnie z jednym ale...

Przy naprawdę niskim odsłuchu słyszę trzaski z głośników i mnie to drażni. Podejrzewam że jest to wina połączenia DACA z PC poprzez USB, bo przy połączeniu z horizontem żadnych trzasków nie ma. Aktualnie mam Audiotrak Prodigy Cube BE, i jeszcze mam kilku dniowy zapas czasowy na zwrot sprzętu. Zdecydowałbym się już na nostromo tylko...;/

Jest problem bo wyjścia w PC mam beznadziejne i jak tu połączyć się z DAC'iem inaczej jak przez USB np. coaxial lub optyk??? Kupić kartę dźwiękowa przykładowo AIM SC 808 i połączyć się z aktualnym kablem optycznym? Czy kupić tańsze Nostromo i łączyć USB?

Pomóżcie...

komp.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fafniak napisał:

Oj...trzaski... ?

One są na stałym poziomie?

Podejrzewam że to może być związane z tym że na masie urządzenia a w efekcie na masie DACa pojawiają sie jakieś impulsy...

 

Nie.Raz głośniej raz ciszej. Czyi uważasz że lepszej jakości DAC, będzie miało lepsze uziemienie?

Na olx są dwie aukcje Nostromo wolf i 5H. 5H ma odzielny zasilacz i port USB. Tylko trochę droga opcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...