Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne/wokółuszne ~500 zł


Recommended Posts

Dzień dobry,

Poszukuję nausznych słuchawek z przeznaczeniem do słuchania muzyki (dość ogólnie bo słucham hip-hop, elektryczne brzmienia, soundtracki z gier - często z operowymi chórami, jazz, rock), filmów i gier video.

Czego szukam:

Cena: ~500 zł

Typ szukanych słuchawek: wokółuszne, nauszne, także z funkcją bluetooth (jeśli można chętnie przyjmę jeśli ktoś poleci dwie opcje na raz)

Posiadane źródło dźwięku: smartfon (iphone 6s), zintegrowana karta. Stosowanie zamiennie czasem fajnie byłoby wyskoczyć w nich na miasto lub podłączyć pod konsole dlatego z racji wygody rozpatruje też modele bezprzewodowe.

Dotychczas posiadany sprzęt: sennheiser pc 161 (mam je już chyba 10 lat), Sony MDR-ZX110

Z dotychczasowych lektur wywnioskowałem, że w tym przedziale cenowym warto zainteresować się : 

ATH-M50x, 

ATH-M40x, 

FOCAL LISTEN,

beyerdynamic dt pro jakie?

Brainwavz HM5 (kabel)

SNAB AF-100 (kabel)

 Sennheiser 4.40/4.50 hd (bluetooth)

- Bluedio T5, F2, ufo 2, victory 2(bluetooth)

Soundmagic hp 151 (kabel)

jabra revo (bluetooth)

Szukam złotego środka - rozwiązania uniwersalnego. To na czym mi najbardziej zależy to wydobycie maksymalnie wszystkich słyszalnych detali z muzyki, zaznaczając ze lubię też bas (mocne wymagania wiem, ale może ktoś znalazł coś takiego :D)

w żadne dac, modowanie, rekablowanie się nie bawię, jestem nastawiony raczej na gotowy produkt.

Im taniej tym oczywiście lepiej ale przyjmuję 500 zł jako taką racjonalną granicę w moim przypadku.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamiczne brzmienie z mięsistym basem bez tracenia na szczegółach w całej szerokości pasma to dla mnie MEE Audio Matrix 3. Możliwość podłączenia przez Bluetooth (bateria do 28h) oraz przewodowo. Klienci niezwykle sobie chwalą, zbierały również świetne opinie podczas tegorocznych targów Audioshow. Opis ich brzmienia znajdziesz w naszym teście: https://rms.pl/testy/sluchawki-i-odtwarzacze-przenosne/2782-mee-audio-matrix3-vs-akg-y45bt-sluchawki-bluetooth-do-domu-i-do-miasta-test-recenzja-opinie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie, właśnie o takie odpowiedzi mi chodziło. Trochę mnie to naprowadziło co do dalszego wyboru. Z pewnością postaram się odsłuchać wspomniane pozycje zarówno kablowe jak i bt jeśli znajdę je w jakimś sklepie audio w Warszawie. Oczywiście temat zostawiam otwarty na wypadek gdyby ktoś coś chciał dodać. Po wszystkim zapewne pochwalę się wyborem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...