Skocz do zawartości

stereo salon 30m2 ale w części


intruz

Recommended Posts

cześć wam

szukam zestawu stereo do mojego saloniku, a raczej części salonu :)

a więc tak:

kwota do 7k
sprzęt nowy
sprzętu narazie nie mam żadnego, i będzie to mój pierwszy raz z wzmakiem stereo, nie jestem koneserem , nie wybrzydzam ale zdaje się na ludzi z wiedzą:)
powierzchnia 30 m2 ale rysunek pokazuje rzeczywiste wymiary , salon jest otwarty z hallem i kuchnią dodatkowo, podłoga drewno dąb
sprzęt nastawiam się na słuchanie muzyki ale chciałbym też optycznym podłączyć TV i xbox'a, kina domowego nie planuję, nie jestem filmopasjonatem
muzyka klasyczna, etniczna , trochę pop. lekki rock, jazz, ciężkiego brzmienia nie preferujemy z żoną:)
chciałbym wzmak stereo odtwarzacz CD i kolumny dwie
może następnym krokiem będzie streamer ale narazie tak to widzę

byłem w salonie denona , zaproponowali PMA-800NE i DCD-800NE i zensory 7 ewentualnie oberony 7

doradźcie co by było fajne,
chciałbym żeby była dobra regulacja przy niskiej głośności (wieczory kiedy małe dzieci śpią)

 

dzięki

i tak w ogóle witam wszystkich bo nowy tu jestem

Tomek

 

IMG_20181229_181020.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Biorąc pod uwagę wielkość salonu oraz Wasze preferencje muzyczne, przy wyborze kolumn Dali Zensor 7 lub Oberon znacznie lepiej sprawdzi się elektronika Marantz. Moja propozycja to Marantz PM6006 z CD6006 oraz Dali Zensor 7. Natomiast jako alternatywa zaproponowałbym zestaw Audiolab 6000A z transportem 6000CDT oraz zestaw kolumn Heco Aurora 700. To konfiguracja, która zapewni szybki, swobodny a przy tym dynamiczny oraz plastyczny dźwięk. Można także rozwazyć francuski zestaw Advance Acoustic X-i75 z X-CD5 oraz zestawem kolumn Pylon Audio Sapphire 25 lub Monitor Audio Bronze 6.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porownania. U nas masz do dyspozycji dziesiątki urządzeń i kolumn, które w komfortowych warunkach możesz odsłuchać. Zawsze przy zakupie zestawu możesz liczyć na atrakcyjną ofertę cenową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...