Skocz do zawartości

Porównanie DAC'ów


Gość

Recommended Posts

Witajcie :)

Czy ktoś miał okazję porównać przetwornik D/A Marantz'a PM6006 z CA DacMagic 100? Chodzi mi o opinie praktyków a nie teoretyków ;) Generalnie jestem zadowolony z Marantz'a ale, jak wiadomo, lepsze jest wrogiem dobrego. Cena beretu nie zrywa więc można by się zastanowić ;) Czekam na Wasze opinie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pierwszą opinię :) Też mam wrażenie że dac w Marantz'u jest bardzo przyzwoity i nie mam ciśnienia na zmienianie. Zobaczyłem jednak że tego magika można nabyć za sześć stów i postanowiłem zapytać ewentualnych użytkowników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej , sklepy wypożyczają na odsłuchy sprzęt , więc jak Ci się nie spodoba to zwrócisz.

Mam ca dac100 i też kiedyś uważałem ,że ten w ampli robi robotę , myliłem się - akurat dac100 tak bardziej ujednolica częstotliwości , daje więcej sceny , przynajmniej u mnie. Na black friday cena był okazyjna więc trudno było się oprzeć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, 1Ender napisał:

Najprościej wypożycz daci które Cię interesują z branży. Dodatkowo posłuchaj coś od nostromo, (w Google wpisz projekt nostromo). Też możesz wypożyczyć. Najlepiej przekonać się na własne uszy ??

Niestety sklepy które mam w rozsądnym zasięgu nie wypożyczają :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janusz Duryn

Jest kilka sklepów z branży na forum między innymi @S4Home

Poproś by Ci wysłał ze 2 daci magica 100 i jakieś lepszy droższy. Dla porównania. 

Obowiązkowo do odsłuchu dac nostromo Wolf. Tu masz link

Wiem, że wypożyczają za kaucją, zarówno Nostromo jak @S4Home

Zadzwoń i umów się. 

Nie musisz kupować. Odsłuchać powinieneś. A dlaczego nie skorzystać? Kurierem dostaniesz. ?

Przy zakupie przez internet od firmy masz 14 dni na odstąpienie od umowy. Czyli 2 tygodnie na odsłuch powinno wystarczyć? Prawda? ?

Płacisz tylko za kuriera w 2 strony. 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, 1Ender napisał:

@Janusz Duryn

Jest kilka sklepów z branży na forum między innymi @S4Home

Poproś by Ci wysłał ze 2 daci magica 100 i jakieś lepszy droższy. Dla porównania. 

Obowiązkowo do odsłuchu dac nostromo Wolf. Tu masz link

Wiem, że wypożyczają za kaucją, zarówno Nostromo jak @S4Home

Zadzwoń i umów się. 

Nie musisz kupować. Odsłuchać powinieneś. A dlaczego nie skorzystać? Kurierem dostaniesz. ?

Przy zakupie przez internet od firmy masz 14 dni na odstąpienie od umowy. Czyli 2 tygodnie na odsłuch powinno wystarczyć? Prawda? ?

Płacisz tylko za kuriera w 2 strony. 

Pozdrawiam 

Niestety mam taką pracę że z kurierem bardzo ciężko się spotkać. Ten Nostromo to już stanowczo za drogi. 

19 minut temu, Fafniak napisał:

DAC Magic 100 jest tani. Ładnie zbudowany.

I już ;)

W tej cenie może jest atrakcyjny ale według mnie przy dołożeniu 200-300 zł masz w zasięgu nostromo wolf2, który jest znacznie ciekawszy.

 

Dokładanie to pułapka, zawsze za 200-300 jest coś teoretycznie lepszego ;) Za stary jestem na takie numery :) Zwróciłem uwagę na magika bo jest nieprzesadnie drogi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...