Skocz do zawartości

A-S701


Franc Mauerski

Recommended Posts

Witam przymierzam się do zakupu Yamahy A-S701 do tego będą Aurory 700 czy to będzie dobre połączenie salon ok 30 m2 muzyka różna to ma być zestaw uniwersalny do codziennego użytku .

Na początku myślałem o Y 803 ale nie potrzebuje jej funkcjonalności sieciowych nie będę z tego korzystał bynajmniej narazie a jeśli zajdzie taka potrzeba to sobie dokupię jakiegoś strumieniowca.  Wydaje mi się że jednak wzmacniacz zagra lżej poprostu dynamiczniej i lepiej Podoba mi się jego wygląd i wykonanie . Rozważałem też zakup używanej A-S 700 można taką wyrwać za ok 1500zł a nową 701 za 2000 zł dodam że optyk i coax się przyda będzie łatwiej podłączyć urządzenia współpracujące .

Czy 701 to dobry kompan dla Auror 700 ?

co o tym wszystkim myślicie  dzięki za ocenę pozdrawiam

Edytowano przez Franc Mauerski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Elizjum7919. napisał:

Yamaha AS701+Heco Aurora 700 to bardzo dobre połączenie.Tak za 5000zl kupisz nowy zestaw?

za 5tysi to biore nawet dziś i jeszcze tuner mi do tego będzie potrzebny

a olx znalazłem takie coś no do tego bym musiał Aurory kupić tylko czy warto się razdrabniać chyba lepiej wszystko nowe z jednego sklepu

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-a-s700-t-s500-swietny-wzmacniacz-hifi-oraz-tuner-wroclaw-CID99-IDkTwQv.html#8c7df50df4

Czy A-S701 zagra lepiej od R-N803 dynamiczniej lżej ?

 

 

 

Edytowano przez Franc Mauerski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobre połączenie, zestaw mocny i uniwersalny. Z mojej strony natomiast jako alternatywa dla Yamaha zaproponowałbym NAD C356 BEE, to trochę lepszy wzmacniacz. Ewentualnie spójrz na Audiolab 6000A, trochę dokładniejsze, bardziej analityczne, spójne, plastyczne granie.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualną wycenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Q21 napisał:

To dobre połączenie, zestaw mocny i uniwersalny. Z mojej strony natomiast jako alternatywa dla Yamaha zaproponowałbym NAD C356 BEE, to trochę lepszy wzmacniacz. Ewentualnie spójrz na Audiolab 6000A, trochę dokładniejsze, bardziej analityczne, spójne, plastyczne granie.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualną wycenę.

wysłałem do Ciebie wiadomość jestem już zdecydowany sprawdz wiadomości porozmawiajmy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...