Skocz do zawartości

Wzmacniacz amplituner


Loewe

Recommended Posts

40 minut temu, S4Home napisał:

Z Onkyo to wyższe modele Integra.

8850, 8870.

Piotr

Słyszałem o denon 860 że dobry, a np onkyo a8450 lub amplituner Sony str da50 es, dobrze żeby był mocny bas

Jeszcze odnośnie Sony str da50 es, czy w stereo będzie duża różnica w porównaniu do denon pma 1060, onkyo a8850 przy tym gatunku muzyki której słucham disco techno pop

5 minut temu, Loewe napisał:

Słyszałem o denon 860 że dobry, a np onkyo a8450 lub amplituner Sony str da50 es, dobrze żeby był mocny bas

? Pytam bo mam niedaleko i mógłbym podjechać autem a inne to tylko kurier 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 1Ender napisał:

Poproś kogoś z branży by wysłał Ci sprzęt do domu. Albo udaj się na odsłuch do salonu audio. To podstawa by zweryfikować jaki dźwięk lubisz. 

Jeszcze odnośnie Sony str da50 es, czy w stereo będzie duża różnica w porównaniu do denon pma 1060, onkyo a8850 przy tym gatunku muzyki której słucham disco techno pop

3 godziny temu, Loewe napisał:

Słyszałem o denon 860 że dobry, a np onkyo a8450 lub amplituner Sony str da50 es, dobrze żeby był mocny bas

? Pytam bo mam niedaleko i mógłbym podjechać autem a inne to tylko kurier 

Jednak zdecydowałem się na denon pma 1060 napiszę jak dojdzie jakie wrażenia 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź na odsłuch później pytaj. Weź ze sobą notes i płyty cd/ pliki na pendrive, które dobrze znasz. Słuchaj i notuj. Taki I taki zestaw zagrał, tak inny tak. W tym zestawieniu podobało mi się to, a w innym tamto. Itd, itp. 

Później napisz na forum jakiego dźwięku oczekujesz. 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...