Skocz do zawartości

Czemu nadal nie chce grac ??


Dark24

Recommended Posts

Czesc mialem problem z cd - nie chcial czytac lub czytal ale przeskakiwal po sciezkach lub cofal sie rozne cuda robil wiec wymienilem glowice bo myslalem ze jest brudna i nie chce odtwarzac ale po wymianie glowicy odczytuje czas ale jak wciskam PLAY to znow sie dzieja takie cyrki wiec sam nie wiem co moze byc juz w tym cd czy ktos moze mi doradzic lub mial takie dziwne przygody z cd, cd jest marki sony.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark24

Zarzuć ten problem na www.audiostereo.pl. My tutaj są w większości Audiofile a tam jest spora rzesza fachmanów po elektronice. Jest nawet jeden super spec po Soniaczach.Pomogą. Z mojej ojcowskiej intuicji i użytkownika bardzo leciwego aczkolwiek jarego CD Sony wynika, że:

- nie odlutowana została zwora na nowym laserze;
- nababrane jest przy potencjometrach regulacyjnych na laserze;
- zainstalowany został nie ten typ lasera;
- ktoś cię wrobił w "niby dobry" a jednak zdechnięty laser.
A swoją drogą trzeba by było nam napisać co to jest za CD-ek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc jest to miniwierza Sony dhc - md 373 i ( cd,md,radio ) i tylko cos ten odtwarzacz cd cos nie dziala. Co do lasera to model kss-213b jak sie nie myle i wymienilem na taki sam i nawet Made in Japan ale dalej sa takie zdazrenia jak pisalem, dzis bylem w serwisie i koles mi powiedzial ze to byc nie laser a cos innego juz nie mowiac o kosztach robocizny i czesci hmm i co z tym fantem zrobic
P.S dziekuje za odpowiedz w tej sprawie, chyba ze ktos moze jeszcze cos podpowidziec.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...