Skocz do zawartości

Kino domowe za ok 2tys PLN. Pioneer, Yamaha czy Sony?


Mavver

Recommended Posts

Cześć,

potrzebuję kina domowego do salonu ok 20m2 i telewizora sony 55xe7005.
Zastanawiam się nad trzema modelami:
1. Sony BDV-E6100
2. Pioneer HTP-075
3. YAMAHA YHT 1840


4. PIONEER VSX531K + SES21 (+ za darmo w jednym ze sklepów mogę mieć subwoofer) -ta oferta jest limitowana, do dziś do końca dnia - pewnie nie uda mi się kupić więc prosiłbym o informację czy jest faktycznie dużo lepsze od 3 powyższych.

Głównie filmy 5.1, czasem gry z konsoli, muzyka z Youtube, czasem jakieś płyty cd z muzyką rockową. Prosiłbym o informację, które najlepiej wybrać.
Sony bardzo mi odpowiada - jest najtańsze, sparowałoby się fajnie z TV, ma sterownik dźwięku Logic.
Pioneer i Yamaha kojarzy mi się bardziej ze sprzętem audio, ale pewnie w tym budżecie w niczym nie będą lepsze od tego sony? A może nawet gorsze, bo płacimy tez za markę i mylne pozory audiofilstwa w tym przypadku, a moc jest prawie o połowę mniejsza + musiałbym osobno dokupić odtwarzacz cd.

 

Dzięki za pomoc :)
Nie chcę zestawu stereo - miałem już w domu, ale chcę teraz kupić zwykłe KD.

Edytowano przez Mavver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę obawiam się sprzętu używanego, bo boje się, że napęd i sam laser nie będzie działał jak powinien.
W takiej sytuacji chcąc polepszyć doznania podczas oglądania filmu zostaje mi wydać co najmniej 5-10 tys PLN, albo słuchać z głośników telewizora?

Powiedzcie chociaż proszę, który z wymienionych zestaw jest najmniej zły (1, 2 czy 3) i dlaczego.

Edytowano przez Mavver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...