Skocz do zawartości

Chromecast Audio-problemy


Szybki

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

27 minut temu, 1Ender napisał:

Żeby nie przedłużać.

Chcę mieć jedną appke do sterowania na telefonie. Munu na TV czyli jak mniemam najlepszy będzie dla mnie ten z hdmi? Tak? Pomijam temat 4k. 

Chromecast 2,  79 zł allegro LINK

 Jak macie inne propozycje proszę o link. 

Pod linkiem jest chińska podróba. Jak chcesz to ryzykuj :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, 1Ender napisał:

Jak odróżnić podróbke od oryginału?? 

Podaj mi proszę link do najtańszej oferty. Dziękuję 

Ma się nazywać Google Chromecast :) Tak wygląda oryginalne pudełko: https://allegro.pl/oferta/google-chromecast-2-full-hd-stream-tv-hdmi-7716282640 Najtańszej oferty poszukaj sam. Czasem można trafić używkę z gwarancją za dobrą cenę.

Na OLX pogrzeb. Może trafisz coś lokalnie.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tomaz75 napisał:

Spróbuj wyłączyć szyfrowania sieci wifi. Połącz się z otwartą siecią.

Miałem ustawione jeśli dobrze sie orjętuje WPA(WPA2)PSK ustawiłem na-  open. Jednak nic to nie dało. Wcześniej wyczyściłem wszystkie historie logowania się w telefonie.

4 godziny temu, Elizjum7919. napisał:

Dokładnie oryginał jest od Google masz to na pudełku. 

TP LINK 841

No i to możne być rozwiązaniem problemu. Twój router jest na liście dedykowanej chrome.

https://support.google.com/chromecast/table/3477832?hl=ru&ref_topic=3447927

Niestety mojego Dasan680  tutaj nie ma. Choć Sagema tez nie było a łączył się.

 

 

Edytowano przez Szybki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszytkom za pomoc w rozwiązaniu problemu działania chromocasta w sieci domowej. Problem został rozwiązany.

Jednak tak jak przypuszczałem ten router nie da się skonfigurować z chromo. Dziś serwis podczas kolejnej próby uruchomienia za moja sugestią wymienił router Dasan na UP link wr-1200 i wszytko zaczęło działać.

Dla osób które planują zakup chromocasta- sprawdźcie kompatybilność z waszą siecią.

Dla osób które mają stremer i-easta m-30- na routerze Dasana równanież były problemy. Działał Tidal ale nie widział spotify. Po zmianie routera gra wszytko.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RoRo

Też się nad tym zastanawiałem, ale uważam, że Chromecast zasługuje na swój klub. 

Jeżeli chcesz możemy usunąć temat z działu audiofile dyskutują, a w tym temacie dopiszemy jedno słowo Klub. Oczywiście jak autor tematu @Szybki się zgodzi. 

Wkrótce zamierzam kupić chromecasta, więc napewno się wypowiem, niezależnie który temat zostanie. 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...