Skocz do zawartości

Chromecast Audio-problemy


Szybki

Recommended Posts

Ja np z tego nie korzystam. Niektóre albumy to posiadają i faktycznie wtedy to przeszkadza. Ale nie jest to szczególnie uciążliwe, chodź co kto lubi.
Tyle że nie bardzo rozumiem dlaczego nie można tego naprawić małą aktualizacją.
 
 
Piotr
To chyba nie jest takie hop-siup skoro przez lata większość streamerów tego nie miała a i dziś to się zdarza. Np. w aplikacji na PC Deezer w ogóle nie ma gapless(nie wiem może działa to streamerach kompatybilnych z tym serwisem) co zniechęciło mnie do tej usługi mimo ogólnie pozytywnych wrażeń.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Witam. 

Dopnę się do tematu bo mam problem z google home i Chromcastem audio. Podłączyłem dwa tygodnie temu wszystko było ok i od wczoraj mam problem, klikając "prześlij dźwięk" nic się nie dzieje nie odtwarza. Odinstalowanie google home nie pomaga, tak samo usunięcie urządzenia i dodanie na nowo. Chromcast jest połączony z telefonem (android) i widzę go w google home, przesyła dźwięk po pierwszym połączeniu tak samo słychać zmianę natężenia dźwięku. Taką samą sytuację miałem wcześniej na innym telefonie dlatego przeinstalowałem całość na inny i sytuacja się powtórzyła. Może ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...