Skocz do zawartości

Życzenia Noworoczne


Arturas

Recommended Posts

Wszystkim Wam moje kochane mordeczki audiofilskie, składam w Nowym Roku życzenia, wszystkiego najlepszego, abyście byli zdrowi, abyśmy tu nawzajem się szanowali i dyskutowali na poziomie cywilizowanym, i abyśmy szczerze bez hejtu rozmawiali i dzielili się doświadczeniami i odsłuchami, oczywiście niech wszystkie doświadczenia będą obiektywne, abyśmy szczerze z sercem Sobie pomagali w Naszej pasji, aby obiektywizm był Naszym nadrzędnym celem i abyśmy lubili się nawzajem w Naszej rodzinie i jak najmniej się kłócili, w życiu codziennym także życzę Wam wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i uśmiechu i pomyślności i jak najwięcej radości ?

Post Scriptum- Ja piję już Szampana, Ja jestem bardzo skromnym człowiekiem,ale dziś  pokaże im w bloku, co znaczy Onkyo a 9070 z Heco Aurora 1000, rozniose ich wszystkich w pył ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego audiofilskiego w Nowym Roku , mniej kłótni więcej wspólnych projektów i dzielenia się doświadczeniami.

Zdrowia , bo jest najważniejsze , tolerancyjnych drugich połówek , sygnału DTS i Dolby Atmos na wszystkich kanałach w TV , dużo muzyki na co dzień.

Życzę i pozdrawiam 

Tomek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo locked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...