Skocz do zawartości

Magnat mr780


Nowy123

Recommended Posts

13 godzin temu, Kubakk napisał:

Podepnij tv optykiem do wzmacniacza , jeśli tv podpięty jest do tunera hdmi to będziesz mieć głos z każdego źródła do niego podpiętego - ja tak mam z tunera , z satelity , i wszystkiego co gra na tv :P 

Czy podłączając tuner satelitarny  z TV przez HDMI a później z TV do wzmacniacza optykiem stracimy na jakości dźwięku? Czy lepsza jakość będzie z tunera optykiem bezpośrednio do wzmacniacza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Szybki napisał:

Czy podłączając tuner satelitarny  z TV przez HDMI a później z TV do wzmacniacza optykiem stracimy na jakości dźwięku? Czy lepsza jakość będzie z tunera optykiem bezpośrednio do wzmacniacza?

To pytanie , typu czy stosując "audiofilski" kabel ethernet będzie lepszy dźwięk z jutuba :D  nie ma znaczenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Arturas napisał:

Zawsze przez tv, będzie gorszy dźwięk, sam sprawdzalem, mam też od razu z dekodera na wzmaka ?

 

2 minuty temu, Arturas napisał:

Też coś takiego miałem pamiętam, że musiałem z wyjścia sluchawkowego z tv, na wzmacniacz, bo w innych połączeniach, było zero sygnału 

Jakbyś miał M&L w tv to byś nie narzekał :D rubina masz ? :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup obie i posłuchaj. Zawsze możesz oddać. Aha jeśli już to kup digi+ pro, a ludziska piszą, że jeszcze lepiej Digione (ale już jest wyraźnie droższa), to jeśli chodzi o wersję cyfrowa jako transport dla Magnata.

 

PS. Jakby ktoś szukał tego Magnata, to dobra cena wyjściowa do dalszych negocjacji :P

http://audioexpert.pl/magnat-mr-780-p-1090.html

Edytowano przez Bebol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Bebol napisał:

Kup obie i posłuchaj. Zawsze możesz oddać. Aha jeśli już to kup digi+ pro, a ludziska piszą, że jeszcze lepiej Digione (ale już jest wyraźnie droższa), to jeśli chodzi o wersję cyfrowa jako transport dla Magnata.

 

PS. Jakby ktoś szukał tego Magnata, to dobra cena wyjściowa do dalszych negocjacji :P

http://audioexpert.pl/magnat-mr-780-p-1090.html

Przecież u mnie jest lepiej :)

i to nowy :)

a co do malinki nigdy nie miałem wersji z wbudowanym daciem. Tylko cyfrowo wychodziłem z niej do zewnętrznych daców.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...