Skocz do zawartości

Magnat mr780


Nowy123

Recommended Posts

19 godzin temu, Wito76 napisał:

Wejdź sobie na profil FB sklepu Q21 - przedstawili tam ofertę na amplituner MA700 a w komentarzach piszą że MA700 gra odrobinę delikatniej i mniej dynamicznie, ale bardziej wysublimowanym dźwiękiem i szerszą sceną niż MR780. 

Oczywiście cokolwiek to znaczy. A najlepiej jak @Q21 się wypowie.

Zgadza się. MR780 brzmi najbardziej "tlustym", nasyconym i dociążonym dźwiękiem. MA700 gra trochę lżej i szybciej. Zależy czego szukamy w dźwięku. Na szczęście każdy Magnat jest muzykalny i nie gra ostro czy chudo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pawel Kloch napisał:

A jak można scharakteryzować dźwięk w MAGNAT MR 750? Jest to wzmacniacz nowy w ofercie firmy. Zauważyłem, że ma trochę mniejszą moc niż MR 780.

Za pewne jako dźwięk piniądza aby odświeżyć ofertę i znów się sprzedawały. :) Wypuszczanie nowego sprzętu tylko po to aby dodać wyjście sub albo hdmi to śmiech na sali. Tak jakby nie można było tego zrobić w poprzednim modelu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Dedal75 napisał:

Uważasz że możliwość odtwarzania plików to taka normalna standardowa funkcja

Każdy nawet tani telewizor teraz to ma, DVD czy BluRay sprzed kilku lat. Nie wspominając o tanich miniwieżach Sony, Philips, Grundig za 500zł itd. To chyba raczej nie jest jakaś kosmiczna technologia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałem kilka wzmacniaczy i to nie jest standard . 

Marantz, Creek, Advance ,Atoll, MF, Haiku, Abrahamsen....... itd 

I jakoś nie było a tym bardziej nie pomyślałem że powinno być 😉 . Pzdr 

Ps jak ma każdy to  po cholere wciskać to jeszcze we wzmacniacz . Są wzmacniacze z funkcjami sieciowymi albo innymi duperelami więc takie trzeba kupować 😂

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to że też jakoś tęsknię za takim ficzerem, nie ubolewam nad jego brakiem, tylko to jest taki drobiazg, który czasem by się przydał. Jak 2 lata temu na odsłuchach miałem Magnata i chyba Yamaha 803, miałem swój pendrive z Flac'ami to trochę mi brakowało przy Magnacie tego gniazda. Ale wybrałem go mimo wszystko i przy odsłuchach z Tidala zupełnie juz mi się nie tęskniło.

3 minuty temu, Ace2 napisał:

Jak by miał jeszcze funkcje sieciowe to dałbym za niego nawet 5k.

Trochę poniosło Cię, z całym szacunkiem. Jest dobrze wyceniony, nie jest wart więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Dedal75 napisał:

No miałem kilka wzmacniaczy i to nie jest standard . 

Marantz, Creek, Advance ,Atoll, MF, Haiku, Abrahamsen....... itd 

I jakoś nie było a tym bardziej nie pomyślałem że powinno być 😉 . Pzdr

Może we wzmacniaczach nie ale w amplitunerach Yamahy, Onkyo, Denona czy Pioneera raczej standard. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, tchocky napisał:

Może we wzmacniaczach nie ale w amplitunerach Yamahy, Onkyo, Denona czy Pioneera raczej standard. 

To kup sobie amplituner .

 

8 minut temu, Ace2 napisał:

Jestem na tyle stary że pamiętam moją pierwszą wieże Technics, która miała kolorowy słupkowy wizualny equalizer. To był piękny widok :)

Analizator widma na kwarcach  w technics sh-ge90 a np. a kolorofony ze strażackiej remizy to nie to samo 😉

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...