Skocz do zawartości

Magnat mr780


Nowy123

Recommended Posts

mnie fajnie napędził cantony zarówno 92 dc jak i 900 dc - ale każdy wybiera sposób grania pod siebie, skuteczne klipsche też super zagrały w komplecie z 780mr - no ale one są super skuteczne 😉 przy kappach przy cichszym odsłuchu poległ całkowicie - przy głośniejszym nie było szału. Kolega, który nabył Magnata ode mnie podłączył z polkami 60kami - i jest zadowolony.  Tak czy siak - potrzeba zestawić go z bardziej skutecznymi i mniej prądolubnymi kolumnami. Natomiast 900 powinien już obsłużyć większą ilość kolumn plus zagrać pełniej już przy niższych decybelach szczególnie w niedużym salonie/pokoju

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Ace2 napisał:

z Focalem po cichu nie dał rady. Ale myślę, że mniejsze da.

Do końca nie wiem co mam przez to rozumieć? Ja mam małoefektywne kolumny, ale nie narzekam na ciche granie. Czy chodzi o to ze hybryda gra bardziej miękko niż tranzystor i niektóre kolumny potrzebują szybkiego, mocnego impulsowego sygnału aby cicho tez grać selektywnie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Matt Daemon napisał:

moc wcale nie mija się z celem - z jakimi kolumnami będzie grało? MR780 przy cichym odsłuchu nie poradzi sobie z niektórymi kolumnami. Radio - jeżeli tak bardzo woli analog - to ok ale czy nie lepiej internetowe? no sam musi wybrać na koniec 😉

On jest starodawny i slucha tylko fm😁.Kolumny posiada Monitor Audio Monitor 300 wiec Magnat w tej.wersji je napedzi bez problemu bo juz sprawdzalismy na moim egzemplarzu i brzmi to bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, klavikort napisał:

Do końca nie wiem co mam przez to rozumieć? Ja mam małoefektywne kolumny, ale nie narzekam na ciche granie. Czy chodzi o to ze hybryda gra bardziej miękko niż tranzystor i niektóre kolumny potrzebują szybkiego, mocnego impulsowego sygnału aby cicho tez grać selektywnie? 

ciche granie miałem na myśli, że nie kolumny cicho grają tylko jak ty chcesz cicho grać np. w nocy to słyszysz tylko popierdywanie. 900 i Focale przy np. -65 dają ładny dźwięk, jest trochę basu i dynamiki. O to mi chodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje lampy Psvane jednak lekko piszcza.Konkretnie jedna.Po przelozeniu lamp miejscami to samo tylko w drugim kanale.Lekkie delikatne piszczenie ale wieczornymi porami przy cichym odsluchu gdy fotel ustawiam blizej kolumn to slysze to miedzy utworami.Z odleglosci okolo 3 metrow z kanapy juz tego nie slychac nawet gdy zrobie mute.Niby nie problem.Ale po zgloszeniu do sklepu tego jako reklamacja zero odpowiedzi.Nie polecam tego sklepu.Oficjalnie tu nie podam nazwy ale na priv jak ktos chce to napisze kto tak olewa klientow.W watku o kablach napisalem ze listwa Tomanka rozwiazala problem ale niestety kolejnego dnia lekkie piszczenie sie pojawilo wiec listwy nawet z dc blockerem nie pomagaja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...