Skocz do zawartości

Magnat mr780


Nowy123

Recommended Posts

Na fabrycznych JJ jest dobrze.Ani pisku ani nawet szumu.Ciekawe to jest ze niby lepsze Psave...a gorsze....

Wynika z tego jedno.W Magnacie wymiana lamp mija sie z celem.Lepiej uzyc dobrego zewnetrznego daca.Jest to rozwiazanie lepsze pod kazdym wzgledem.Wiecej w lampy sie nie bawie.I tak nie slyszalem roznicy miedzy JJ a Psvane.Dopiero dac RME spowodowal banana na twarzy.A te srane psvane pojda do graciarni😂.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, T Z6 napisał:

Lepiej uzyc dobrego zewnetrznego daca.Jest to rozwiazanie lepsze pod kazdym wzgledem.

No ale chyba to rozwiązanie nie usuwa pisku? 

1 godzinę temu, klavikort napisał:

Tak, że aż się rozleniwiłem w poszukiwaniu innego wzmacniacza.

Aż się prosi o komentarz :). Ogarnij te swoje podwórkowe tematy i wracaj do inwestycji w porządną lampę. Dopiero poczujesz rozleniwienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dedal75 napisał:

Nie każdy śledzi Twoje wypowiedzi

Wiem wiem, tylko tu akurat dyskutowaliśmy sporo z Klavikortem na priv i "mam się powtarzać co?" było takie trochę prywatne :), skierowane do niego.

A co do interkonektów to w piątek popołudniu będę mial paczkę z interkonektem Fezz - jakiś autorski, jedyny zresztą w ich ofercie. Kolega Paweł, który wysyła mi paczkę bardzo pozytywnie się o nim wypowiada, a zna też częściowo te interkonekty, które aktualnie posiadam i twierdzi, że będzie lepiej, zobaczymy. W sumie, w ramach tej mojej majowej zajawki na kabelki będę miał przesłuchane 9 kabelków RCA. Jak będę pisał (chyba w tym wątku kolegi Ace2 o Melodika) to otaguję Cię byś widział.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wito76 napisał:

Aż się prosi o komentarz :). Ogarnij te swoje podwórkowe tematy i wracaj do inwestycji w porządną lampę. Dopiero poczujesz rozleniwienie

Zgadzam się,u mnie chiński Yaqin ms34b , już pokazał dużą różnicę w stosunku do Magnata mr780.

Edytowano przez maverick2005
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dedal75 napisał:

Miałem przed Tobą Neotecha 3002 więc ciekaw jestem jak w porównaniu do innych .

No to zdradzę, że u mnie zupełnie się nie sprawdził. Niby wyżej pozycjonowany w hierarchii Neotecha, miedź OCC plus srebrne nitki w żyłach, ale coś mi w nim nie pasuje. Wysusza trochę brzmienie, spłaszcza, zabiera coś z magii, z barwy, Niby detaliczny, nie zamula czy coś, ale tak technicznie trochę jest. Coś jakby filtruje, ciężko to opisać. Nie, nie moja bajka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, T Z6 napisał:

Na fabrycznych JJ jest dobrze.Ani pisku ani nawet szumu.Ciekawe to jest ze niby lepsze Psave...a gorsze....

Wynika z tego jedno.W Magnacie wymiana lamp mija sie z celem.Lepiej uzyc dobrego zewnetrznego daca.Jest to rozwiazanie lepsze pod kazdym wzgledem.Wiecej w lampy sie nie bawie.I tak nie slyszalem roznicy miedzy JJ a Psvane.Dopiero dac RME spowodowal banana na twarzy.A te srane psvane pojda do graciarni😂.

Nie zgadzam się. Mullardy zagrały lepiej. Nie było żadnego pisku. Bas bardziej skontrolowany i głębszy. Więcej średnicy ale uwaga: jak na magnata i scena nieco szersza. To się wydarzyło u mnie po wymianie 😉 za to po wymianie wzmaczniacza zmieniło się sużo więcej 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Matt Daemon napisał:

Nie zgadzam się. Mullardy zagrały lepiej. Nie było żadnego pisku. Bas bardziej skontrolowany i głębszy. Więcej średnicy ale uwaga: jak na magnata i scena nieco szersza. To się wydarzyło u mnie po wymianie 😉 za to po wymianie wzmaczniacza zmieniło się sużo więcej 😉

A skad miales te mullardy?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta zabawa poprawiania producenta jest związana tylko z tym, że osobom które mają lepszy słuch próbują polepszać produkt zamiast kupować półkę czy dwie wyżej. Nigdy to się nie udaje a koniec końców i tak stanie się , że trzeba zmienić produkt. To jak z Polonezem, gówniane auto produkowane ,40 lat i modyfikowane przez dodatki , które i tak nie sprawiły że Polonez był VW czy Audi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zainwestowalem w dobrego daca.Wykorzystanie wszechstronne.A nie jakies tam lampy do przecietnego amplitunera...

Nawet sluchawki zabrzmialy o klase lepiej a nie mam wcale jakis bajeranckich bo tylko ISK HD9999.Na Magnacie ciezko bylo ich sluchac...Teraz to sama przyjemnosc nakladac je na uszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, T Z6 napisał:

Dlatego zainwestowalem w dobrego daca.Wykorzystanie wszechstronne.A nie jakies tam lampy do przecietnego amplitunera...

Nawet sluchawki zabrzmialy o klase lepiej a nie mam wcale jakis bajeranckich bo tylko ISK HD9999.Na Magnacie ciezko bylo ich sluchac...Teraz to sama przyjemnosc nakladac je na uszy...

Dac to jedno... lampy drugie... wyobraź sobie że odpowiednim doborem lamp możesz jeszcze więcej zmienić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...