Skocz do zawartości

Magnat mr780


Nowy123

Recommended Posts

9 godzin temu, Palmos napisał:

Ciekawe czy kolega @Luk Pl jak oddawał wzmacniacz to czy wspomniał w sklepie że jest z nim coś nie tak, a jeśli nawet tak to jak myślicie co zrobił ten sklep? Do pudełka i następnemu klientowi i zaraz znów historia się powtórzy na tym forum. I tak może być w kółko a to ten sam wzmacniacz. 

Sprzęt ze zwrotów trafia do outlet`ów, kupujący sprzęt taniej musi brać pod uwagę to że ktoś ten sprzęt zwrócił i coś może być z nim nie tak. Ja nie musiałem podawać przyczyny zwrotu, z reszta wątpię żeby się tym zainteresowali i sami wysłali urządzenie do serwisu.

Panowie, mam sprawę. Wiem że to trochę nie na temat, ale ten wątek ma wielu aktywnych użytkowników, a szukam kogoś kto wie coś o wzmacniaczu Primare I22, żeby nie zaśmiecać wątku proszę o wiadomość prywatną, będę bardzo wdzięczny i jeszcze raz przepraszam za OT. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, T Z6 napisał:

Wiecie ile mi dzis wymiana lamp zajela czasu?Chyba rekord.20 minut😂.Wczesniej godzina schodzila.Za kazdym razem idzie sprawniej.Ciagle mnie meczy zeby jeszcze Mullardy sprawdzic....

20 minut? Chyba jedna ręką i jednym okiem :) szybciej tam nie ma co robić, myk myk i gotowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywalem wejscia line in.Bo wydawalo sie najlepsze.Gdy wrocily lampy po zamontowaniu tez uzylem tego wejscia.I pisk byl tak jak wczesniej.Ale pomyslalem zeby wrocic do wejsc tylnych.Uzylem wejcia cd i aux.I pisku prawie nie ma.Trzeba wyciszyc muzyke i przylozyc ucho do wyokotonowca zeby cos lekko uslyszec.Wejscie line in jest bardziej czule na wszelkie zaklocenia.Nie wiem czy to wada czy zaleta.Ale tak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tchocky napisał:

Ciekawe bo jeśli piszczenie powoduje lampa to powinien być chyba niezależnie od podłączonego wejścia🤔 

@T Z6 a gdy jest włączone radio w Magnacie to słychać ten pisk?

Slychac.

Ogolnie mowiac uzywajac tylnych wejsc pisk jest prawie nieslyszalny.Slychac go tylko przykladajac ucho do glosnika podczas przerw miedzy utworami.Uzywajac przedniego line in jest bardziej dokuczliwy.Czy to wina lampy czy Magnata...najstarsi górale nie wiedza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Rafał 73 napisał:

Zajęło mi to dwa dni, aby przejrzeć ten wątek i generalnie niczego się nie dowiedziałem

No nie wiadomo co Ci odpowiedzieć. Proponuję nie przejrzeć, a przeczytać. Dzięki temu dowiesz się duzo że np. lepiej posłuchać przed zakupem, kupować ze sprawdzonych źródeł itp. i że wzmacniacz na pewno nie jest przereklamowany tylko jednym z najlepszych w swojej cenie. Czy brzmienie Ci się spodoba to zależy tylko od Ciebie. Musisz spróbować.

35 minut temu, Rafał 73 napisał:

Rozumiem, że przy obecnych cenach lepiej dołożyć i kupić coś innego? 

Nie do końca. Jeśli chodzi o ten model to ceny jakoś znacząco nie poszły do góry. Ale wszystko zależy od budżetu jakim dysponujesz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafał 73 napisał:

Zajęło mi to dwa dni, aby przejrzeć ten wątek i generalnie niczego się nie dowiedziałem. Mam obecnie MA 600 i chciałem wejść w posiadanie MR 780 ale czytam o awaryjnosci oraz opinie, że sprzęt jest przereklamowany. Rozumiem, że przy obecnych cenach lepiej dołożyć i kupić coś innego? 

no to źle rozumiesz. Smiało kupuj 780 lub 900.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...