Skocz do zawartości

Magnat mr780


Nowy123

Recommended Posts

Każdy ma swoje odczucia i tyle. W wątku o streamerze Wiim Mini jest więcej informacji o tym pudełeczku i wtedy trochę wyjaśni się o czym pisze kolega Łowczy. 

Moje opinie są skrajnie odwrotne akurat. Też mam tego Wiim, kupiłem z ciekawości i dla mnie po analogu gra zwyczajnie słabo, płasko, bez życia. Ale jak napisałem we wstępie każdy ma inne odczucia, inny system, akustykę itd więc odbiór może być różny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wito76 napisał:

Każdy ma swoje odczucia i tyle. W wątku o streamerze Wiim Mini jest więcej informacji o tym pudełeczku i wtedy trochę wyjaśni się o czym pisze kolega Łowczy. 

Moje opinie są skrajnie odwrotne akurat. Też mam tego Wiim, kupiłem z ciekawości i dla mnie po analogu gra zwyczajnie słabo, płasko, bez życia. Ale jak napisałem we wstępie każdy ma inne odczucia, inny system, akustykę itd więc odbiór może być różny. 

Ale masz kolego inny wzmak. I moja opinia na plus dla analogu wiima dotyczy tylko wejścia line in w mr780.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Palmos napisał:

Proponuję wziąć dzień wolny, albo poświęcić wieczór odpalić muzę z magnata i poczytać sobie trochę na tym wątku (a jest tego trochę). Rozjaśni ci się w głowie.

Jakoś czytam to bez zrozumienia. Chodzi mi o ten DAC. Języki te Wiim Mini to min odtwarzacz strumieniowy i kosztuje 100zl to nie wiem czy żartujecie czy jaja sobie robicie. Czekam aż Bluesound Node będzie dostępne a jak nie to się wq i wydam na te lepsze ustrojstwo te 5.3k zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ace2 napisał:

Pamiętam i szukałem takiej ceny. Niestety nigdzie nie było, miałeś wielkie szczęście.

Na Allegro byl wystawiony ten Cambridge przez jakis tam sklep w licytacji i poszedł za taką kwotę, był wystawiony i wzmak i streamer. Oba poszły za fajną kwotę sporo mniejszą niż wołają oficjalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ace2 napisał:

Odsluchiealem z wersją 7 z ciekawości, wersja 500 jest dla mnie za duża i nie brałem pod uwagę. Grały dobrze.

Ja celowałem w MA bronze 6 ale za daleko miałem po nie jechać. Trafiły się piękne czarne B5 w idealnym stanie blisko chałupy więc wziąłem. Nie żebym nie był zadowolony(pokój 16m2) ale przy B6 banan byłby chyba większy. Na podstawie odsłuchów porównawczych z silwerami(poza moim budżetem niestety) stwierdziłem, że bardziej mi pasuje dźwięk bronze 6.

A wcześniej byłem prawie zdecydowany AQ 3050i.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klubie Monitor Audio spytaj, ale kojarzę że Bronze 6 wypadały znacznie korzystniej niż Bronze 5. Ostatnio byłem na odsłuchach Silver 300 7G. Owszem, precyzyjne grają, ładnie budują scenę ale dla mnie różnica względem Bronze 6 nie była jakaś wyraźna, charakter grania podobny. Wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach, ale różnica w cenie zupełnie nie adekwatna. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Ace2 napisał:

Jakoś czytam to bez zrozumienia. Chodzi mi o ten DAC. Języki te Wiim Mini to min odtwarzacz strumieniowy i kosztuje 100zl to nie wiem czy żartujecie czy jaja sobie robicie. Czekam aż Bluesound Node będzie dostępne a jak nie to się wq i wydam na te lepsze ustrojstwo te 5.3k zł.

Nie wyczyteś sobie wystarczająco dużo. O dac z tego co pamiętam było pisane na tym wątku gdzieś na przełomie roku.🧐

Można odnieść wrażenie że mr jakoś chyba nie spełnia wszystkich Twoich oczekiwań. Jak go kupowałeś to nie słyszałeś jak gra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ace2 napisał:

Pamiętam i szukałem takiej ceny. Niestety nigdzie nie było, miałeś wielkie szczęście.

Napisz do nas to Ci jeszcze do końca marca zrobie lepsza cenę.

Od kwietnia cena CXN wzrasta.

Bronze 6 gra znacznie lepiej od Bronze 5 i nie lepiej od niższej serii BR.

Silvery grają wyraźnie lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...