Skocz do zawartości

Magnat mr780


Nowy123

Recommended Posts

Takie uroki lampiarstwa. Kolega jesienią kupił za 8 stów kwadrę (ruskich) Gold Lion KT77. Właśnie jedna mu rozbłyskuje i pada. Musi więc kupić przynajmniej parę. Wiadomo, ruskie lampy więc jest teraz kłopot by je w ogóle kupić, znalazł gdzieś ofertę za... 1000zł para. gdzie jesienią dał 800 za 4szt. Dramat. Doradziłem mu by polował na olx i tyle bo co zrobić, dawać tak zarobić Januszom to skandal. Oczywiście ma jeszcze inne lampy, więc ma czego słuchać ale wkurw jest.

Zwariowało to wszystko. Swoje TungSol EL34 kupiłem rok temu w marcu za 350zł, sprzedałem je jednak i kupiłem RFT które nie spodobały mi się więc sprzedałem i ponownie kupiłem nowe TungSol we wrześniu ale już za 450zł. Teraz widzę że od 720 do 1000zł stoją w zależności od widzimisię. Porażka jakaś. 

Edytowano przez Wito76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, S4Home napisał:

A pod tym kątem będzie tylko gorzej.

A nie możesz ich reklamować?

Piotr

Zlozylem reklamacje.Ale poki co odpowiedzi brak.Jednak mysle ze to nic nie da.Odpowiedza ze przeciez lampa mogla sie popsuc w trakcie uzytkowania.Na poczatku pisku nie slyszalem wiec albo sie popsula albo jesli tak bylo od poczatku to z jakiegos powodu tego od razu nie uslyszalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj brat kupil Magnata MR780.Najpierw chcial wzmacniacz ale potem stwierdzil ze MR 780 do jego pokoju wystarczy.Dzis dotarl.Ten egzemplarz jest bardzo dobrze wykonany.Zero wad.Nawet pokretlo glosnosci chodzi lekko i nie przeskakuje o jeden,dwa db tylko bardzo plynnie.Jedynie lampy, jak to lampy, jedna troszke wyzsza od drugiej.Ale gdy kupilem lampy Psvane to tez roznily sie wysokoscia.To nie problem.Moj Magnat uwazam jest troche gorzej wykonany.Szczegolnie ta galka volume.Ciezko kreci i te przeskoki czasem i trzy db.Moj byl z RtvEuro bodajze.Egzemplarz brata z Q21.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, T Z6 napisał:

Moj Magnat uwazam jest troche gorzej wykonany.Szczegolnie ta galka volume.Ciezko kreci i te przeskoki czasem i trzy db.Moj byl z RtvEuro bodajze.Egzemplarz brata z Q21.

Uważam, ze pokrętła w magnacie wszystkie działają podobnie. Niestety z wiekiem pogarsza się ich działanie. Magnat próbował to poprawić lepszym firmware’m ale i tak słabo to dziala. Z czasem jest tylko gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim tylko volume od poczatku slabo dziala.Od nowosci do teraz bez zadnych zmian.Czyli przeskoki o kilka db przy kreceniu.W zasadzie tez czesciej uzywam pilota ale jednak wykonanie pokretla mogloby byc lepsze.Inne pokretla dzialaja normalnie.

Braciszkowi sie podoba.Ma go polaczonego z chyba najtanszymi z kolumn Monitor Audio czyli Monitor 300.I brzmi to bardzo fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...